2737
2734
عنوان

خانما توروخدا بگین خورش مرغ رو میشه فقط با رون مرغ پخت بدون سینه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 40 پست
مرغتو سرخ کن خوب ک همه جاش سرخ شد پیاز داغ کن با رنده بعترع ادویه فلفل زردچوبه یکم دارچین نمک بزن رب ...

مرسی عزیزم😘😘

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
مرغتو سرخ کن خوب ک همه جاش سرخ شد پیاز داغ کن با رنده بعترع ادویه فلفل زردچوبه یکم دارچین نمک بزن رب ...

میخای یه قابلمه کوچیک نصف روغن بریز کامل داغ شد مرغارو دوتا دوتا بنداز خوب تا استخون سرخ شن وا نرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فقط رونه بغل رون نداره.زرشک پلو بلد نیستم میسه بگی چطوری درست کنم

من پیازداغ میکنم توش مرغ ازقبل سرخ شده رومیندازم رب میزنم واب ونمک میریزم میزارم بپزه گاهی فلفل دلمه وهویج حلقه حلقه شده ونخودفرنگی هم توش میریزم میزارم بپزه ودراخرهم ادویه خورشتی توش میریزم ویک قاشق ابلیمومیزنم بعضی موقع هاهم توش زعفران حل شده میریزم خوشبووخوشمزه ترمیشه میزارم جابیفته وکم اب بشه .زرشکم جداباکره ونصف قاشق شکریکم تفت میدم خیلی کم تفت میدم چون میسوزه .یکم ازبرنجم بازعفران حل شده قاطی میکنم روی برنج باهاش تزیین میکنم وروشم زرشک میزارم 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

من جدا سس هم درست میکنم یع پیاز با رنده ریز میزنم خوب ک تفت خورد ادویه میزنم کم بعد یه قاشق رب گوجه یه قاشق رب انار یا اگه رب الوچه داری چ بهتر  فلفل دلمه اگه داری چندتا تیکه بنداز تفت بده اب بریز ک غلیظ بشه اخرسر دلمه هارو درار هرکی سر سفره سس خاس استفاده کنه

چیکار کنم رونا وا نرن

یک ساعت بپزه کافیه زیادبپزه له میشه .اول سرخشون کنی وانمیرن .اتفاقامن رون مرغ دوست دارم سینه خشکه دوست ندارم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2740