2737
2739
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست
اخی چه با محبت منم‌خواهرم اینجوره اونم‌نصف سال نیست با داداشم کشور دیگه زندگی میکنن با اینکه خواه ...

فدات بشم عزیزم خدا هم شمارو برای خانواده وخانوادتونو برای شما حفظ کنه

منم برم شهرستان بیام تادوروز فقط کارم گریه اس بااینکه۷سال گذشته ودوتا بچه دارم هرموقع با بابام تلفنی حرف میزنم محاله بعدش بغض نکنم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

داشتیم خیلی شیک و مجلسی و عاشقانه دست تو دست قدم میزدیم که دوتا دختر حدود 16-17ساله از روبه رو اومدن و رد شدم و یکیشون به اون یکی گفت 

ااااا من این پسره لا  شی میشناسم یه محل باهاش خاطره دارن 

بعدش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا اینقدر که اون سه جاریم دوست  داره که نگو همه کاری برا اونا انجام میده اما همیشه با من د ...

وااا

خدایی دلم سوخت وذست

چرا خالت تغییر فاز  داده

بر عکست بخدا

همه دوست دارن بچه خواهر بردارشون عروسشون بشه

دور دونشون‌میشه

محل نزار خدا خودش بهت یه رحمت گنده میده اصلا خالتو کاراشو یادت بره

یادم تورو فراموش..
2728
واقعا عروس خاله شدن بدترین عذاب دنیا ،نه میتونی موقع دعوا چیزی بهش بگی نه کاری کنی حتی نمیتونی با ما ...

بجای اینکه بیشتر هواتو داشته باشه بدتر شده که

خداروشکر زن پسرخالم نشدم چقدر التماس کردن😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

برگشتم به نامزدم گفتم چبیییییی

خیلی ریلکس گفت چی چییی(نفهمید اون دوتا چی گفتن )

گفتم دختره تورو میشناخت 

بهت گفت لا شی همه باهاش خاطره دارن 

چه کارا مگه کردی که اینا ولگردا میشناسنت 

اقا چشمتوت روز بد نبینه نامزدم میگفت چچچچی میگی تو 

کی گفته 

وااا خدایی دلم سوخت وذست چرا خالت تغییر فاز  داده بر عکست بخدا همه دوست دارن بچه خواهر بردا ...

اصلا برام مهم نیست خاله ام چون شوهرم همیشه پشتم بوده از اولم از هم جدابودیم هروقت بخوام میبینمش ،بیشتر با کاراش پسرشو ناراحت میکنه تا من 

،،وقتایی که مریض تا به چیزی احتیاج داره همیشه منو شوهرم کمکش میکنیم که جدیدا منم دارم تلافی میکنم کاراشو بدون اینکه بتونه چیزی بگه

2738

برگشتیم بهش گفتم اون دوتا 

دیدم دختره داره میخنده با سرعت دور شدن 

نامزدمم گفت پدرشونو در میارم جزقله بچه 

رفت سمتشون

منم التماس که ول کن 

هیچی اقا وسط پارک اون تا بچه بدو 

شوهرم بدو 

من بدو 

تصور کنین چه مسخرهههه 

خخخخ

هیچی دیگه نگهبان پارک گرفتشون گفت بی شعورا این دفه تحویل پلیستون میدم 

دفه چندمه ملتو سرکار میزارین 

بجای اینکه بیشتر هواتو داشته باشه بدتر شده که خداروشکر زن پسرخالم نشدم چقدر التماس کردن😂😂😂

خدا بهت رحم کرده،دختر خاله منم خواست عروس مادرشوهرم بشه با اینکه برادر شوهرم دوست داشت منو دید فرار کرد 😂😂😂😂

اصلا برام مهم نیست خاله ام چون شوهرم همیشه پشتم بوده از اولم از هم جدابودیم هروقت بخوام میبینمش ،بیش ...

ایول ب پسرخاله و‌شوهرت😅

خودت و اصلا درگیرش نکن واقعا کارش اشتباهه

یادم تورو فراموش..
چ خوب کاش منم زن داداش میداشتم بعد باهاش صمیمی میشدم میرفتم خونش😍😍حس خوبیه

دختر نديدي مينوسن زود ميخان صميمي بشن بيان خونمون😂😂والا من تصميم دارم پسرم رو بدم برهه بگم دوست داشتيم بيان از بس اين نظرات رو خوندنم راجب مادر شوهر البته پسرم تك فرزندهه فكر كنم زنش اينجا بود ميگفت مادر هم نداشت بهتر بود😂😂😂

2706