2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیروز غروب پسرم از بالای مبل افتاد رو سرامیک بغلش کردم گریه میکرد بعدم اورد بالا 

ولی فقط همون یبار بود سرشم خیلی ماساژ دادم 

همون دیشبم اصلا سرش درد نداشت 

امروز کاملا خوب بود 

ای هیچ بر هیچ مپیچ ...😔😔😔
2740

عزیزم ارتفاع مبل اگر کمتر از یک متر باشه 

بچه استفراغ مکرر و جهنده ، کاهش سطح هوشیاری و گیجی و خواب آلودگی بعدش نداشته باشه نیازی نیست 

هر کدوم رو اگر خدایی نکرده داشت ببر که سی تی چکاپ بگیرن وگرنه نگران نباش

چند وقت پیش دختر منم اینطوری شد 2 بار بالا آورد ما سریع بردیم بیمارستان سی تی گرفتن گفتن هیچی نیست،ولی قبل از سی تی که با دکترش صحبت کردم بهم گفت خانم نگران نباش واکنش سر بچه ها نسبت به زمین خوردن بالا آوردن هست،حالا شما هم اگر دیدی بچت بازم بالا آورد و گیج و منگ بود حتما ببر دکتر

حالا یسریا هی میگن ببرش سی تی اسکن 😥😥😥 ببرمش یعنی  بالا اوردنش به نظرم از ترس بود چون منو ...

اره عزیزم سر خیلی حساسه خدایی نکرده دور از خونش امکان داره لخته خون توش جمع شه و خطرناک میشه. عکس بگیر خیالت راحت شه

چند وقت پیش دختر منم اینطوری شد 2 بار بالا آورد ما سریع بردیم بیمارستان سی تی گرفتن گفتن هیچی نیست،و ...

خداروشکر امروز خیلی طبیعی بود و مثل همیشه حالا بقیه میگن ببرش سی تی یه موقع بعدها یچیزیش میشه 😥😥😥😥

ای هیچ بر هیچ مپیچ ...😔😔😔
2706