2737
2734
عنوان

سایز فولیکول تخمک؟!!!!!! 😳🤔

7210 بازدید | 20 پست

سلام خانوما...میخوام بدونمبرا عمل پانکچر (تخمک گیری) سایز فولیکولها باید چقدر باشن و حداقل چند تا باشن؟! کسی میدونه😧

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ۱۳تا ازم تخمک کشیدن۱۹و۱۸جنین شد سایز ۱۶.۱۴.۱۵.۱۶.۱۷اینا دلشتم ولی نشد 

فردا باید برم آخرین سونو...دفعه قبل بزرگترینش پونزده بود بقیه ۱۱ و ۱۳ اینا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

انشالله بیشتر میشه .سایزشون .عزیززم اینم بگم اگه خانم سایز تخمکش ۱۰هم باشه جواب میده .این اسپرم ک باید بچسبه .شوهر من تحرک اسپرم داشت بخاطر همین دوتا جنینم شد انشالله ک جنین هات بیشتر از ۶تا میشه 😍😍😍

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
2740
انشالله بیشتر میشه .سایزشون .عزیززم اینم بگم اگه خانم سایز تخمکش ۱۰هم باشه جواب میده .این اسپرم ک با ...

همسر منم مشکل کم تحرکی اسپرم و شکل اسپرم داره ...بخاطر همین نگرانم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
انشالله بیشتر میشه .سایزشون .عزیززم اینم بگم اگه خانم سایز تخمکش ۱۰هم باشه جواب میده .این اسپرم ک با ...

راستی چند روز بعد پانکچر انتقال دادن جنیناتو؟😇 البته من ابن سینا میرم نمیدونم تو کجا انجام دادی میکروتو

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

انشالله ک خیر ه جواب میگیری عزیزم .مشکلت مثلمشکل منه با وجود اینع من تنبلی شدید داشتم . مطمئن باش ک جواب میگیری . فقد استراحت مطلق کن تا میتوتی تا سه روزبعد انتقال خم نشو

راستی چند روز بعد پانکچر انتقال دادن جنیناتو؟😇 البته من ابن سینا میرم نمیدونم تو کجا انجام دادی میک ...

چهار روز بعد تخنک کشی انتقال دادن 

2706