2733
2739

دیشب یهو گفت یه چشمم نمیبینه بردیمش بیمارستان چشم پزشکی اونجا احتمال سکته خفیف و بسته شدن رگ های چشم رو دادن تا فردا ک ازمایش بگیرن خالم امسال بر اثر تومور فوت کرد همچنین مادربزرگمم تومور داشت وای دارم میمیرم ینی ممکنه مامان منم اینجوری باشه؟؟اونا کلا هیچکیو نمیشناختن این علائمشون بود هیچی نمیفهمیدن وای خدا دارم دق میکنم مامان ما چرااا😭😭😭 واسم دعا کنین دعا کنین مامانم خوب بشه خودش دکتر سنتیه از کجاها که مریض نداره باهمه مریضاش دست به دعا شدیم التماس دعا دارم😔😭

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

انشاالله طوری نیست نگران نباش عزیزم   

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

انشالله به حق بانوی دوعالم و مادر سادات

خدا خودش همه ی مادر ها رو حفظ کنه برای فرزندانشون

و مادر شماهم شفای عاجل نصیبشون بشه انشاالله

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦