2733
2734
خوب مگه نگفتن سکته ی خفیف؟

چرا اما معلوم نسس گفتن فردا عکس بگیریم معلوم میشه درضمن گفتن ک بعد ی سکته خفیف ممکنه ی سکته دیگه بزنن😭😭

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
چرا اما معلوم نسس گفتن فردا عکس بگیریم معلوم میشه درضمن گفتن ک بعد ی سکته خفیف ممکنه ی سکته دیگه بزن ...

ان شا الله چیزی نیست عزیزم سرنماز دعاش میکنم🌷

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه سلامتیش ام یجیب خوندم خدا شفا بده ان شا الله.اگه ممکنه واسه سلامتی مادرم دعا کن عزیزم

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

عزیزدلم انشاعلاه ک چیزی نیست هیچوقت هیچوقت امیدت به خداروازدست نده همین الان از ته دلم برا مادرت دعاکردم دعای ازته دل هیچوقت مستجاب نشده برنمیگرده مطمئن باش خدا مهربونه نماز حاجت یادت نره اصلا من خودم چندباربانمازحاجت  مامانمو ازبیماری برگردوندم 

2728
ایشالله چیزی نیست نذر کن خیلی منم نگران شدم الان خوبن؟

اره الان خوابیده بعدظهری هم خواب بود بیدارش کردم میگفت دوس ندارم بیدارشدم چشای کورمو باز کنم😔 ای خدااا چی میشه امروز خواب بوده باشه 😭 دعا کن واسم دعا کن واس سلامتیش

نمیدونی چه کسایی که به دستش خوب نشدن حتی نابارور ها دعا کن محتاجیم به دعا😭

اگه دوس داشتی طب اسلامی استاد تبریزیان هم برین. طبیه که بر اساس روایات اهل بیته.

خودش تو طب سنتی و اسلامی حرف اوله مامانم😔 هعییی نمیدونم چیشد که اینجوری شد

2740
اره الان خوابیده بعدظهری هم خواب بود بیدارش کردم میگفت دوس ندارم بیدارشدم چشای کورمو باز کنم😔 ای خد ...

حتما

امید بخدا چیزی نیست

شاید از ناراحتی خاله و مادرشونه

اگه خدایی نکرده چیز بدی گفتن ک نمیگن

ب نظر یه دکتر اکتفا نکن اصلاا

یکم روحیه بخاطر شرایط ضعیف شده همه اینا ب خوبی ایشالله میگذره

یادم تورو فراموش..