2733
2734
عنوان

خانومای هنرمند یه لحظه بیاین

129 بازدید | 15 پست

سلام خانوما خسته نباشید 

می خواستم بدونم نزدیک عید که میشه شما چه کارهایی می کنین چه شیرینی هایی چه چیزهایی رو آماده می کنید و اینکه چه نصیحتی به من که سال اول زندگی متاهلیم هست می کنید

ممنون میشم اگه تجربه هاتونو در اختیارم بگذارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگ میخای شیرینی های عیدتو خودت درست کنی از الان امتحانی درست کن ک قلقش دستت بیاد 

یه تونیک خوشگل برا خودت بدوز با شال و شلوار ست با دمپایی روفرشی لباس همسرتم مرتب باشه اینطوری هرکی بیاد خونتون کیف میکنه از تیپ میزبان بهم ریختع و شلخته هم نیستین 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
واقعا؟ سختت نیست خونه مادرشوهرت؟

نمیدونم بهش فکر نمیکنم .چند روز پیش جاریم گفت بمونید خونه خودتون .اخه شوهرم از چند روز قبل عید تعطیل میشه 

سخت که هست اعصاب نمیمونه اما من سعی میکنم برم بیرون اخه ما الان اینجا از شهرمون دوریم اونجا کهدمیرم دوستم هست خواهرم .اینجا کسی نداریم بجز یه برادرشوهر که اونم همش در حال کلاس گذاشتنه

خدایا مرسی که هر چی مشکل بود برام میفرستی ...سپاسگزارم 😥

برای من سفره هفت سین خیلی مهمه . فکر می کنم سلیقه زن رو نشون میده همیشه سعی می کنم سفرم با یه ایره نو باشه. لباس خودم و شوهرم رو برای خونه و بیرون از نظر رنگ با هم ست می کنم. گردگیری عید .و به جای چای از شوکومیکس برای پذیرایی استفاده می کنم . برای مسنترها هم چای سبز میارم چون لازم نیست نگران دیدجوش یا دم نکشیده بودن یا کم رنگ و پر رنگ بودن چای باشم و سریع هم آماده میشه و تنوعی هم هست همه جا چای میدن تکراری میشه مهمون بنده خدا چند تا جایی پشت سر هم بخوره؟ یه گلدن کوچیک فانتزی هم گوشه سینی میذارم

#من-یک-حامی-اهدای-عضوم 
اگ میخای شیرینی های عیدتو خودت درست کنی از الان امتحانی درست کن ک قلقش دستت بیاد  یه تونیک خوش ...

ممنون 

شیرینی ک بلد نیستم میرم شهر مادر شوهرم نزدیک عید باهم درست کنیم مثلا من از الان میوه خشک کردم یه مقدار میگم چه کارهایی مثل همینا می تونم از الان انجام بدم 

ممنون  شیرینی ک بلد نیستم میرم شهر مادر شوهرم نزدیک عید باهم درست کنیم مثلا من از الان میوه خش ...

پس بزو تو کار چیدن سفره هفت سین اینستا گوگل مدل ببین تا ایده بگیری و وسایلشو پیدا کنی و کم کم بدونی چ مدلی میخای سفره بچینی 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
2706