2752
2734
عنوان

بیاید از ترسایی که تو زندگیتون دارید بگید😨

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 89 پست
من اگه خونه تنها باشم از حموم رفتن میترسم و البته اگه شب باشه دیگه بدتر همش میگم الان برقا میره من ...

اینا که توهمه😆

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من حقوقش ۷۰۰ تومنه منم از بی پولیمون میترسم خیلییی

خیلی بده و سخته خدا به همه مون کمک کنه الهی 😔😔تروخدا دعا کنین تاپیک بعدیم تاپیک خبر خوشحالیم باشه

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2731
استارتر از استفراغ کردن کسی هم میترسی مث من ؟ من از استفراغ کردن بچمم میترسم

اصلا از هر نوع بالا آوردنی میترسم تمام بدنم میلرزه😅

من تنها ترس زندگیم از دست دادن عزیزامه همین... 

خدایی نکرده از شوهرم جداشم یا بمیره ,یا واسه مامانم و داداشم اتفاقی بیفته...  دیگ ازهیچی ترسی ندارم توی دنیا

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
خیلی بده و سخته خدا به همه مون کمک کنه الهی 😔😔تروخدا دعا کنین تاپیک بعدیم تاپیک خبر خوشحالیم باشه

انشالله گلم 

مام وضعیت مالیمون جالب نیس اصن

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

انشالله عزیزم خدا بزرگه😊

اینم یادم رفت بگم

از حشرات هم خیلی میترسم تو تابستون

عنکبوت و سوسک وکلا از همه چی میترسم به غیر از حیوون های بزرگ

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
کوجاااا😱😲

اجازه میدی بگم؟؟؟؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
انشالله گلم  مام وضعیت مالیمون جالب نیس اصن

انشاالله که روبراه مبشه برا دوتامون گلم 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
ترس داغ دیدن انشاالله خدا نصیب دشمن هم نکنه خیلی سخته.  نصف شب پاشم روی مبل رو ببینم چیزی نشست ...

واااای من اصلا نصف شب که بلند میشم به جز نوک دماغم به هیجا دیگه نگاه نمیکنم😅

اینا که توهمه😆

😁😁😁

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2706