2737
2739
عنوان

بیاید از ترسایی که تو زندگیتون دارید بگید😨

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 89 پست
اینکه خدا نگاهشو ازم بگیره..خانواده ام یه روز اتفاقی براشون بیوفته و لینکه همسرم دیگه من و نخواد

دقیقاااااا

منم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تنها ترسم درحال حاضر اینه که پولمون جور نشه نتونم چیزی که میخوام بخرم برام دعا کنین تروخدا 

ایشالله جور میشه عزیزم

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

من اگه خونه تنها باشم از حموم رفتن میترسم

و البته اگه شب باشه دیگه بدتر

همش میگم الان برقا میره من تو تاریکی میمونم واون شخصیت های فیلم های ترسناک میان سراغم😆

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2738

جنگ بزرگترین ترس منه.

حمله ی سربازهای  وحشی آمریکایی  یا داعشی به خونه ای که مرد توش نیست.

دور از جونش مرگ همسرم.

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
تنها ترسم درحال حاضر اینه که پولمون جور نشه نتونم چیزی که میخوام بخرم برام دعا کنین تروخدا 

شوهر من حقوقش ۷۰۰ تومنه منم از بی پولیمون میترسم

خیلییی

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم