2737
2739
عنوان

ورم عمل بینی شدید لطفا کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 95803 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عززیزم نگران ورم بیینی بعد عمل نباش تو بعضیا تا یه سال هم طول میکشه. من خودم پیش دکتر میرشفیعی عمل کردم ورم بینیم خیلی زود از بین رفت فقط رعایت تغذیه ای خیلی داشته باش نمک اینا اصلا نخور 

2731
ن هیچ کاری نکن باباعادیه تازه ی هفتس معلومه بینیئبزرگه بعدش تمامااب زیرپوستته تابخابه طول مسکشه بعدش ...

سلام من الان توی ماه ششم هنوز تموم نکردم شش ماه رو 

بنظرت الان ماساژ تاثیر داره؟ در شکل بینی هم تاثیر داره؟ 

برای سلامتی امام زمانمون صلوات 

ورم بینی یه چیز کاملا طبیعیه

برای منم خیلی ورم داشت کلا فکر میکردم همینجوری میمونه 

یادمه موقعی که رفته بودم تا دکتر نبی پور گچ بینی مو باز کنه تو آینه دیدم ورم داشتم گفتم از دکتر پرسیدم گفت مشکلی نیست و با گذر زمان ورمت میخوابه 

و همینم شد

2740
از دکترت بپرس ولی کلا تا دوماه که ورمه بعد یک سال جا میوفته و فرم اصلیشو نشون میده

واقعا می‌خوابه؟ منم دو هفتس عمل کردم ولی دنیام جهنمه دارم سکته میکنم انقد زشت شدم وای باورم نمیشه هنوزم نخوابیده ورمش 

واقعا می‌خوابه؟ منم دو هفتس عمل کردم ولی دنیام جهنمه دارم سکته میکنم انقد زشت شدم وای باورم نمیشه هن ...

اره عزیزم خیالت راحت

تازه بعد شش ماه نصف ورمش میره

بعد یک سالم فرم اصلیشو نشون میده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊