2733
2739
عنوان

ورم عمل بینی شدید لطفا کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 95800 بازدید | 54 پست
سلام عزیزم بینی شما کوچیک شده؟؟ منم ۱۶روزه عمل کردم شب و روز گریه میکنم اونقدر بزرگ و زشت وگوشتیه

نه کاش زیر عمل رفته  بودم کاش بهوش نمی آمدم.کاش مُرده بودم.خیلی ناراحتم خیلی.بینی استخوانی رو که همه میگفتن عالی در میاد اینجوری شد .از عمل بینی اوقم میگیره از دماغ عملی خودم متنفرم.دماغ عملی سهر شدن آینه دق

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
سلام عزیزم بینی شما کوچیک شده؟؟ منم ۱۶روزه عمل کردم شب و روز گریه میکنم اونقدر بزرگ و زشت وگوشتیه

ببین حرفمو پس میگیرم چون با حرفهای نا امیدانم حالت رو خراب میشه جهنم من که حالم بده توکلت بخداا ایشالله که برای تو لااقل بهتر از من بشه.

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان،من بینیم دکترگفت معمولیه بالاش باریک بود پایینش بززگ،الان بعد۳ماه ازعمل هنوز بززگ،کج،سوراخا نامتقارن،بدون قوس،تنفسمم خوب نشده هی تودماغی حرف میزنم وکیپ میشه،کورتون هم زدم حالانمدونم چکارکنم،میترسم همینجوربمونه،داخل بینیم یک سوراخش برامده انگاراستخون ورم داره

2731
2738

سلام ببخشید من 17روز عمل کردم شبا که میخابم از دهن نفس میکشم صر ک بیدار میشم میبینم از بینی دارم نفس میکشم صورتو دماغمم ورم داره این تنفسم مال ورمه بقران دارم دیونه میشم بفکر خودکشیم بخاطر تنفسم اگ بهتر شدین جواب بدین مرسب