2726
عنوان

ورم عمل بینی شدید لطفا کمک کنین

95585 بازدید | 54 پست

سلام بچه ها یه هفته اس بینیمو عمل کردم 

امروز گچ یا همون اسپلینت رو دراوردم 

شوکه شدم نوک بینیم خیلیییی ورم داشت

اینم بگما بینیم تقریبا گوشتی بود

اما منشی دکتر گفت چون آمپول دگزارو نزدی ورمت خیلی دیر میخوابه من امپولارو یادم رفته بود ب نظرتون فردا بزنم تاثیری داره بخدا دیونه شدم

تروخدا کسی عمل کرده بیاددنظر بده خیلی حالم بده نوک بینیم دوبرابر قبله کوتاهرو گرد شده مدل طبیعی عمل کردم اما افتضاحه یعنی فردا آمپول هارو باهم بزنم ورمش فروکش میکنه؟؟؟؟

از دکترت بپرس

ولی کلا تا دوماه که ورمه

بعد یک سال جا میوفته و فرم اصلیشو نشون میده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

کجای کاری بابا س چهارماه میکشهمن اسپیلنت برداشتم دماغ گنده انقد ماساز دادم خابید بادش شش ماهه الان داداشم هفت ماهه انقد بادداره انکارن انکارعمل کرده بینیدتایسال تغییرداره تازه توک اولش ورم نوک بینی دوازده تا شونزده ماه میکشه بخابه

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برامن بعد۶ماه ورمش خوابید

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

ن هیچ کاری نکن باباعادیه تازه ی هفتس معلومه بینیئبزرگه بعدش تمامااب زیرپوستته تابخابه طول مسکشه بعدش ماساز فراوون باید بدی من شش ماهه عمل کردم هنوزم ماساز میدم

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد

عزیزم منم بینیم گوشتی بود اون لحظه که باز کردن واقعا تو ذوقم خورد،آمپول دگزا زدم که به نظر خودم اشتباه کردم باعث شد صورتم باد کنه سینه و رون پام پوستش بترکه،بعد یه مدت واقعا راضی شدم  کاش زودتر عمل میکردم،میخواستم بگم اگه اولش تو ذوقت خورده طبیعیه البته اگر کار دکترت رو قبول دادی

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم

اخ یاد خودم افتادم

عزیزم کاملا کاملا طببیعی

برا من وقتی اون گچ باز کرد نوک بینیم انگار آهن گذاشته بودن

رو تخت دکتر اشک میریختم

افسردگی گرفتم فک میکردم درست نمیشه 😂

برای ورمم که یه هفته چیزی نیس

ببین در کل بینی شکل واقعیشو بعد یک سال نشون میده

گفتی که گنه کنی به دوزخ برمت 😏 این را به کسی گو که تو را نشناسد ❤ یا علی
کجای کاری بابا س چهارماه میکشهمن اسپیلنت برداشتم دماغ گنده انقد ماساز دادم خابید بادش شش ماهه الان د ...

وایییی نگو توروخدا خیلی طول میکشه شما دگزا زدین تاثیر داشت؟؟؟خوابم نمیبره امشب حالم گرفتس ورمش خیلی تو ذوقم خورده  ب نظرت دگزا بعد از یه هفته ازعمل بینی گذشته بزنم باز بهتر نمیشه؟

عزیزم منم بینیم گوشتی بود اون لحظه که باز کردن واقعا تو ذوقم خورد،آمپول دگزا زدم که به نظر خودم اشتب ...

مرسی ک جواب دادی دلم اروم گرفت یعنی دیگه دگزارو نزنم؟

اخ یاد خودم افتادم عزیزم کاملا کاملا طببیعی برا من وقتی اون گچ باز کرد نوک بینیم انگار آهن گذاشته ...

منم اشکم دراومد خیلی هیجان داشتم یهووووو دیدم مثل توپ شده

نه بابا آمپول نزن اول آخر باید یک سال صبر کنی

خداخیرت بده دارم اشک میریزم فک میکردم بدبخت شدم امپولو نزدم اخه ورمش زیاده منشی ددکترم گفت دگزانزدی ورم داری

دگزاضررنداره بزن

آب کرفس بخور بادش میخوابه

رعایت کنی ورمش زودترمیخوابه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
مرسی ک جواب دادی دلم اروم گرفت یعنی دیگه دگزارو نزنم؟

به نظر من که نزن خواهرمم عمل کرد نزد کلا دگزا عوارض داره ولی به خاطر اینکه دلت آروم بشه یه سرچتو گوگل کن از چند نفرم بپرس،بعدشم واقعا زوده توقع داشته باشی شکل اولیه بینیت رو همه میگن تا یکسال ورم داره من حتی بعد چند وقت(دقیق یادم نمیاد چند ماه چون هفت ساله عمل کردم) رفتم نوک بینیم رو آمپول زد واسه ورم وبادش

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم
2706