2737
2739
عنوان

موندم بین شوهرم و خانوادم دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4914 بازدید | 122 پست
خب ازشوهرت نپرسیدی دلیله بی محلیاش ب خانوادت چیه

استارتر ميگه ديگه

همش خانوادش ميان

شوهرش ميگه هر رفتي امدي ....

و يكي هم شوهرش ميگه ١١ و ١٠ شب وقت مهموني اومدن نيست!

خدايي بنظرت شوهرش بي ربط ميگه!؟

الان اگه ي خانوم تاپيك ميزد همش خانواده شوهرم ميان ما نمي ريم جوابا چي بودن بنظرت!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

رفتار بد بده

کار بد بده

حالا چ خونواده مرد باشن چ زن

این همه رفت و امد حتی با خواهربرادر خودتم صحیح نیس

حالا اگ تاپیک میزدی رفت و امد مادرسوهر ب خونم زیاده 

همه خانوما میگفتن 

واااای چ کار بدی شوهرتو قانع کن ک مادرش کم بیاد خونمون ما حریم خصوصی میخوایم  و این حرفا

...

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم ولی وقتی میبینمشون خودم براشون تیکه پاره میکنم  و شوهرمم خودش خوب میدونه من هزارسالم با ...

خب دیگ همینه یکبار تلافی کنی حساب کار دستش میاد 

خدایا شکرت به خاطر همه چی انشالله همه خانوما چشم ب راهم مامان بشن 😍😍
شوهرتون واس خانواده خودش هم همینجوره؟بدش میاد بیان؟

ن والا . تازه منتم سر ما میذاره

ک داداشم داره میاد . یا خواهرم میاد بهمون سر بزنه

ولی خب اونا دیگه خیلی دیر ب دیر میان 

حتی یکی از برادراش چند ساله نمیاد

همشون از اخلاق شوهرم باخبرن

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
2731
چقدر رفت و آمد میکنید  من تحمل این همه رفت و آمد ندارم اصلا  هر دو هفته یه بار میرم خونه ...

باور كن زندگي تو ارامش بيشتري داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
عزیزم خیلی سخته من شوهرم باخانوادش نافهم وبیشعورن همه اینو میگن  مثلا سلام واحوالپرسی بلد نیست ...

خیلی سخته😢😢😢

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ادم هم به همسرش نیاز داره هم خونوادش،با نبود هر کدوم تو زندگی یه جای خالی احساس میشه من همسرم نزدیک دو ماه نمی ذاره برم خونه مامانم 😢 😢 همیشه احساس میکتم یه چیزی ندارم هر جا هم برم باز اخر شب احساس میکنم دلم گرفته و باید بزنم بیرون واقعا نیاز دارم ببینمشون آروم شم چن بار گفتم اصلا اجازه نمده از دستش ناراحتم و ته دلم همیشه غمگین و دلسرد ازش

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
شوهر من کلا از آدم به دوره نه دوس. داره جایی بره نه کسی بیاد خونمون فقط خونه باباش میره فقطم دوس دار ...

ای وای 

خیلی سخته

2740

عزیزم هر چی که افراط بشه خوب نیس حالا چون خانواده شما نزدیک شمان نباید زود زود دعوت کنی یا خیلی رفتد امد.چون شوهر شما خونه نشین شده اون یه فکری میکنه شما یه فکری الان وضع خوردو خوراک طوری نیس که بخوای هر شب مهمون دعوت کنی.اخه برادر شما هر دوبار دیر اومده و باید وقتی از قبل دعوته برنامه بریزه خوب منم باشم برادرشوهرم ساعت ۱۱ بیاد ناراحت میشم .اما اینو بهت بگم .هیچکس و هیچ چیز ارزش نداره که بین خودت و شوهرت ارامشتنو بهم بریزه .فقط قضیه پدر مادر جداس.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
باور كن زندگي تو ارامش بيشتري داره

آره به خدا 

من اصلا حوصله و وقت حرف و حدیث و مهمون بازی ندارم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
عزیزم نزار زندگیت قربانیه رفت و آمد و توقعات دیگران بشه الان همه سر زندگیشونن مهمونیا تموم شده ولی ب ...

مرسی از راهنماییت 🙏🙏🌹🌹

شما ب همسرت بگو نهایت بی ادبیه چنین رفتاری و کوتاه هم نیا.پس فردا بچه هات هم یاد میگیرن ازش

عزیزم من عصبی شدم بخدا دوس ندارم تا مهمان داریم بیاد خونه چون سلام بلد نی مثلا خالم سنی ازش گذشته به شوهرم میگه خوبی جواب میده مگه دکتری 

هزار بارم بش گفتم دادوبیداد میکنه ک ب تو ربطی نداره هزار بار حرفای بی ربط زده ب من جلو خانواده ...بش میگم دوس ندارم اینجوری بگی وبازم هیچی ...

الان دوقلو باردارم اسماشونو انتخاب کرده بجا اینکه درست حرف بزنه بگه پسرام وخلاصه حرفای قشنگ ...همش ب حالت فحش حرف میزنه اسمشونم میگه امیرو آرمینو 

دیگه خسته شدم کلافه شدم میگم توروخدا اسم بچه هامو اینجوری صدا نزن میگه بچه های منم هستن تازه جلو همه هم میگه....ببخشید ایقد طولانی شد دلم پر بود

خـــدایــا شکـرت 😍مـامـان دوقـلوهــا😍امیرو ارمین😍😘
والا تصمیم میگیرم برم ولی از تیکه اندازی اونورم در امان نیستم و بیشتر خجالت میکشم

عزیزم خودتوناراحت نکن درکت میکنم دوراهیه سختیه ولی اگه تحمل داشته باشی باصبروحوصله وزبون خوش نه بادعواباشوهرت حرف بزنی وبهش توضیح بدی که بخاطرشرایط زندگی وشغلیشونه که دیرمیرن مهمونی وقصدبی احترامی به شمارونداشتن کم کم شوهرت خودش خوب میشه وبه رفتاراش فکرمیکنه

2706