2410
2553

وای خدا کجایی که دلم داره میترکه

شوهر من کلا از خانوادش دوره یعنی خانوادش شهرستانن و خونمون نزدیک خانواده منه

رفت و آمدمون زیاده با خانواده خودم

البته چون من اصلا ادم راحتی نیستم ترجیح میدم مهمون داشته باشم تا برم مهمونی ولی شوهرم برعکسه کاملاااا

از اونجایی ک شوهرم خیلی اهل حساب و کتابه وضع بدتر هم میشه

تا جایی ک من هر وقت از فامیلام کسی بخواد بیاد خونمون کلی استرس میگیرم ک چجوری ب شوهرم بگم ک غرغر نکنه

تا چند وقت پیش ک شوهرم پاش آسیب دید و یه یک ماهی خونه نشین بود و به مراتب مهمون بیشتر از قبل

مشکل اصلی از اینجا شروع شد ک

داداشم کارش آزاده و اگه قراره بره مهمونی هم هر وقت کارش تموم بشه میاد و معمولا دیر میرسه

تا اینکه سه هفته قبل که قرار بود بیان خونمون و خواهرمم خونمون بود شوهرم ی بهونه درست کردو دعوای تقریبا شدیدی بینمون شد و رفت خوابید حتی وقتی داداشم اینا اومدن بیرون نیومد سر سفره غذا نیومد

بعدش ک ما شام خوردیم خودش اومد غذا کشید و تنهایی خورد

داداشم اینا هم که فقط غذاشون خوردن و ی چایی و رفتن ولی بهشون گفتم که اصلا دعوا ربطی ب اونا نداشته

بخاطر چیزای دیگه دعوامون شده بود

تا چند وقت بعدش ک داداشم اینا قرار بود برای شام بیان خیلی دیر اومدن حدود ساعت یازده شب رسیدن و کلی معذرت خواهی ولی شوهرم هر چی دلش خواست گفت تا جایی ک داداشم بلند شد بره و بقیه نذاشتن

اون شبم شوهرم غذاشو خورد و رفت خوابید و منم ک کلا لال شده بودم و دوست داشتم بمیرم از خجالت

حالا از اون شب کلا رابطمون با همه قطع شده

حتی خونه پدرم هم نمیرم تا جایی ک شب یلدا هم بابام دعوت کرد و ما نرفتیم. فردا شبش خواهر بزرگم دعوت کرد و باز نرفتیم

تولد خواهر زاده ام دعوت کردن باز نرفتیم

البته بگم که همه رو خودم به شخصه گفتم نمیایم و شوهرم میگه اگه تو میخوای برو

ولی اصلا دلم نمیخواد دیگه جایی برم . میخوام یکم شوهرم دور بمونه

ولی خودم خیلی احساس تنهایی میکنم

حالا از همه بدتر اینکه شوهرم از اونموقع برای همه تو قیافس و حتی اگه جایی  بریم و خانوادمو ببینه خیلی سرد و با کم محلی سلام علیک میکنه

نمیدونم الان چیکار کنم

جالب اینجاس ک خواهرم گفت همه میگن شوهرت اینکارارو میکنه ک قطع رابطه کنه باهمه...

یا برام تو گروه فامیلی عکسای تیکه دار میفرستن

از هر دو طرف موندم

بخدا دارم خفه میشم

از اونروز هم انقدر از شوهرم دل بریدم ک حتی خودمم میخوام برم سمتش نمیتونم

اینم بگم که من با خانواده شوهرم کاملا با احترام برخورد میکنم و مادرشوهرم چون بیماره الان نمیاد خونمون وگرنه تا سه چهار سال پیش مادرشوهرم بهمراه خواهرشوهرم میومدن و چند ماه چند ماه پیشمون بودن و من اصلا ناراحت نبودم

یا الانم هر کدومشون بیان با احترام برخورد میکنم

تورو خدا بگید شما جای من بودید چیکار میکردید

ببخشید خیلی طولانی شد🙏🙏

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا اينقدر زياد رفت و امد ميكني!؟ كلا كارت غلطه خوب!

بعدشم وقتي برادرت ١١ مياد كارش غلط

چرا دفه قبل دير اومد شوهرت ناراحت شد باز دعوتش كردي!؟

دنبال دعوا ميگردي توي زندگيت!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714
والا چرا اخه اینطوری هستن این فامیلاتون؟؟؟؟!!!!!!!  خب با شوهرت صحبت کن بگو ازش چه انتظاراتی دا ...

چیکار کردن بیچاره ها .حالا برا همه پیش میاد بنده خدا دیر رسیده .شوهره بی احترامی کرده

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

چقد رفت و آمد میکنین؟؟؟؟؟؟!!!!

خب تو این وضع اقتصادی این همه مهمون داری صحیح نیست

ماهم با خونواده هایی ک دیروقت میان خونمون رابطه محدودیم

ینی چی ساعت 12شب پامیشن میان شام میخورن و میرن

بنظرم بیشتر خودت در طول روز برو خونه مادرخواهرت

با شوهرتم هر از چندی ک دعوت رسنی بودید و مهم بود برید

البته کار شدهرت بد بوده ک با داداشت بد حرف زده

ب خاطر هیچ کس و هیچ کس از شوهرت نبر

اونیک آخر برات میمونه شوهرته 

😊😊

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود

شوهرتون واس خانواده خودش هم همینجوره؟بدش میاد بیان؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

عزیزم خیلی سخته من شوهرم باخانوادش نافهم وبیشعورن همه اینو میگن 

مثلا سلام واحوالپرسی بلد نیستن 

یایکی حالشونو میپرسه ب زور جواب میدن 

من جایی باشوهرم نمیرم چون خجالت میکشم 

مثلا میاد خونه مامانم ب زور (م)میشنوی منظورش سلامه 

اینجوریه اخلاقشه  نمیشه ی چیزیم بش بگی داد وبیداد میکنه 

خلاصه دیگه خانوادم میشناسنش و چیزی نمیگن 

خـــدایــا شکـرت 😍مـامـان دوقـلوهــا😍امیرو ارمین😍😘
2706