2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهران

دکتر مسعود دوغایی مقدم در کلینیک مسعود.تشخیصش عالیه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
ممنون بعد از تشخيص چي ؟درمان و جراحي 

اسم جراحشو یادم رفته ولی خودشون اکیپ دارن برای جراحی ، معرفی می‌کنه .

سرچ‌کنی تو‌نت عکس و آدرسش هست

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

الان یادم اومد پروفسور رسول عزیزی .اینم عکسو آدرسش هست .خیلی عالی بود کارش فامیل مارو عمل کرد 

اسم جراحشو یادم رفته ولی خودشون اکیپ دارن برای جراحی ، معرفی می‌کنه . سرچ‌کنی تو‌نت عکس و آدرسش هست

همسر من تحت نظر پروفسور فيروز صابري بودند مي دونم دكتر خوبيه اما دنبال آس اين رشته هستم

من ضربه از دكترهاي بيسواد زياد خوردم نمي خوام وقتم اين دفعه هم عزيزي رو بخاطر دكترها از دست بدم

همسر من تحت نظر پروفسور فيروز صابري بودند مي دونم دكتر خوبيه اما دنبال آس اين رشته هستم من ضربه از ...

خدا سلامتی بده .

چه عرض کنم .

همسر من تحت نظر پروفسور فيروز صابري بودند مي دونم دكتر خوبيه اما دنبال آس اين رشته هستم من ضربه از ...

عزیزی فوق تخصص روده و مقعد هستن کلورکتال .

ان شالله  بهترین دکترو خدا پیش روتون بزاره که از طریق اون سلامتی عنایت کنه .

2706