2737
2734
خدا سلامتی بده . چه عرض کنم .

خودم هم گيجم دكتر زماني هم معرفي كردند ولي نمي دونم اون بهتره يا درياني

و يا اگر قراره كلونوسكپي بشه خوب فوق تخصص روده بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا حالا کولونوسکوپی نشدن چطوری میگید سرطان روده؟؟؟!!

قبلا تست كنسر داده بودن فرستادن المان جوابي مثبت بود اما دكتر انكولوژي ايران گفت ما ابتدا به ساكن از اين تست استفاده نمي كنيم بعد جراحي ها استفاده مي شه ممكنه تو ده سال ديگه سرطان جايي رو بگيري برو سه ماه ديگه براي خيال راحتي تكرارهم آزمايش رو 

بعد چهار ماه از مقعد ده روز لخته خون مي اومده انگار پريوده

براي همين احتمال بالا سرطان روده است خودش رو نشون داده

من خيلي به انكولوژيست اصرار كردم پت اسكن بنويسه قبول نكرد گفت چيزي نيست

متاسفم براي خودمون ،  البته ما آزمايشگاه مركزي همون تست رو دوباره انجام داديم كه همين جا بررسي شد و چيزي نشون نداد

ما هم خيلي خوشحال شديم

ولي اولين ازمايش رو بيمارستان پارس فرستاد آلمان

همش بخودمون دلخوشي مي داديم تا رسيده المان اشتباه شده يا طبق أصول به دستشون نرسيده😞😞😞

قبلا تست كنسر داده بودن فرستادن المان جوابي مثبت بود اما دكتر انكولوژي ايران گفت ما ابتدا به ساكن از ...

نه عزیزم به دلت بد راه نده. خیره ان شا...  اخه یهو هموروییدشون اوت میکنه و خونریزی دارن. اگر خون توی مدفوعشون باشه اول به پولیپ و زخم شک میکنه بعد سرطان. 

من خودم اصفهانم دکترم دکتر فهیم هست. اخه بیماری کرون دارم. خدا رو شکر من راضیم. ان شا... یه دکتر خوب پیدا کن . اول تست کالپروتکتین میگیرن اگر از حد نرمال فراتر باشه بعد کولونوسکوپی میکنن و نمونه از روده میگیرن و جواب قطع میدن

2740
نه عزیزم به دلت بد راه نده. خیره ان شا...  اخه یهو هموروییدشون اوت میکنه و خونریزی دارن. اگر خو ...

ممنون عزيزم دكتر زماني گفته مستقيم كلونوسكوپي 

گفته آزمايش خيلي جواب نمي ده

نه عزیزم به دلت بد راه نده. خیره ان شا...  اخه یهو هموروییدشون اوت میکنه و خونریزی دارن. اگر خو ...

تست كالپرولكتين هم جالبه چرا دكترها اول إرجاع نمي دن به ازمايشگاه؟؟؟؟

راستي كپسول اندوسكوپي هم خيلي جالبه فقط نمي دونم تو ايران كسي انجام داده يا نه؟

تست كالپرولكتين هم جالبه چرا دكترها اول إرجاع نمي دن به ازمايشگاه؟؟؟؟ راستي كپسول اندوسكوپي هم خيلي ...

کالپروتکتین عالیه همه چیو نشون میده. توی ایران گویا همچین چیزی هنوز نیست.  

تهران

دکتر آملی

با احترام ب بقیه پزشکها

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
دکتر آملی

رفتم درياني ، كلونوسكوپي و اندوسكوپي كرد چيزي نبود گفت خونريزي داشتي بايد دبل بالون كني روده باريك رو

در نتيجه اين كپسول از همه بهتره چون از روده باريك هم رد مي شه

پدر من سرطان روده بزرگ داره هنوز عمل نکرده اما رفتیم پیش دکتر محمدرضا عباسی 

خیلی با تجربه و با صبر و حوصله پدر من رو درمان کردند
خیلی دکتر خوبی هستند پدرم خیلی درد داشت ایشون تونستند دردش رو اروم کنند
اسم کامکلشون دکتر محمدرضا عباسی 

2706