2733
2739
عنوان

کیا بعد از عکس رنگی باردار شدن؟

350 بازدید | 14 پست

چقد بعد از عکس رنگی باردار شدین؟بیایین بهم امید بدین 

لتروزول و گلای وانس میخورم و دوفاستون،ماه قبل عکس رنگی گرفتم لوله هام بسته بود که با عکس باز شد

اگه باز شده 

پس احتمال بارداریت میره بالا 

همین یکی دوماه اخیر ان شاالله  ک میشی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چهارشنبه میرم عکس رنگی درد دارع؟ من بهم گف این ماه نباید بخاطر عکس باردار بشی ب شما هم همینو گ ...

نه اونقدی که اینجا میگن،منم همون ماه اقدام نکردم این ماه دارم اقدام میکنم

2731

انشأالله باردارمیشی من یکماه بعد باردارشدم البته ورزش میکردم دوماه بود

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2740
چرا لکه بینی؟دکترتون چی گفت پس؟

هیچی..معلوم نبود چی بود..قرص دوفاستون و استروژن گونژوکه کوفت و زهرمار بخوردم داد..بدتر شدم..الان خداروشکر بهترم ..ماه پیش ۲۲ روز ک گذشت پریود شدم..الان اگه ب حساب ماه پیش باشم یک روز عقب انداختم ولی مطمئنم ک حامله نیستم

نه اونقدی که اینجا میگن،منم همون ماه اقدام نکردم این ماه دارم اقدام میکنم

تو قسمت سرچ تاپیک بزن هرکس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو     و ب ما بپیوند

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
هیچی..معلوم نبود چی بود..قرص دوفاستون و استروژن گونژوکه کوفت و زهرمار بخوردم داد..بدتر شدم..الان خدا ...

شما هم میتونی بیای

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
کجا؟؟؟

تو سرچ تاپیک بزن هرکس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو 

2706