2733
2734
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
فهمیدم کسی ک ازش بدم می اومد ۶  ماهه باردار حسسسسودیم شده حسوووودی

منم خیلی حسود شدم, تو این چند روزه خیلیا اومذن بهم سر زدن, باورت میشه یه لحظاتی از حس بابام میومدم بیرون تگاشون میکنم میبینم بعد از من ازدواج کردن بچه هاشون مدرسه هم میرن, دیگه میترسم خبر بارداری بشنوم, فوبیا شده, مخصوصان کسایی که... 

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

یکی هست دور و برم, که میدونه و میدونم از این موضوع خوشحاله, نمیدونم چرا از بدبختیام لذت میبره, طاقت یه لحظه خندم و نداره, تو چشماش حسادت موج میزنه, چیزی هم ندارم, یه زندگی خیلی معمولی, اما وایساده بدبختیمو تماشا کنه,بعضی وقتا میگم خدا بهم بچه بده, چشمم نکنه! اما یه وقتایی به جز ذوق و عشق خودم, میگم خدا بهم بچه بده چشمش دراد وقتی نمیتونه یه خوشی سادمم ببینه, خدایا یعنی من بدجنسم  

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام!دوستای گلم!امروز نوبت من هست ایشاله با انرژی مثبتتون ودلای پاکتون واسم دعا کنین ک اگه قابل بودم ...

سلام عزیزم برات دعا میکنم و آرزو میکنم خواسته دلت با مصلحت خدا یکی باشه..برا مام دعاکن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
فهمیدم کسی ک ازش بدم می اومد ۶  ماهه باردار حسسسسودیم شده حسوووودی

ان شاءالله خودت باردار ميشي بزودي عزيزم بززززززووووودي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام!دوستای گلم!امروز نوبت من هست ایشاله با انرژی مثبتتون ودلای پاکتون واسم دعا کنین ک اگه قابل بودم ...

سلام انشاالله خدا به همین زودی فرزندان سالم و صالح بهت میبخشه

2740

دوستان فقط حرفهای خوب بزنید.پیام‌غمگین حالتون بد میکنه.مطمین باشید به زودی مادر میشید

من که شروع کردم به انتخاب لباس و سرویس خواب و اسباب بازی

مطمینم عیدی امسالم حوجه ای که تو دلگ

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
دوستان فقط حرفهای خوب بزنید.پیام‌غمگین حالتون بد میکنه.مطمین باشید به زودی مادر میشید من که شروع کر ...

افرين خوب كاري ميكني همگي حاجت روا بشيم الهي امين

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706