2737
2734
عنوان

داروی گیاهی و محلی برای بچه

5780 بازدید | 5 پست

سلام خانما... شما به بچه هاتون دارو های گیاهی دادید؟ بزرگرترا میگن خوبه برا بچه ولی من راضی نشدم چیزی بهش بدن..‌ به نظرتون اب قند و اویشن و اینچیزا برای نفخ و دل درد نوزاد فایده ای داره؟ و ضرری داره؟ چون دکتر میگه تا ۶ ماه حتی اب هم نده بهش چه برسه به اینا

من ندادم مامانم ترنجبین از قبل گرفته بود که اگه شکمش کار نکرد بهش بدم ولی شکمش از اول روون بود😆 ندادم، قند داغ و اینا هم ندادم فقط یکم زردی داشت ۵ روز اول شیرخشت دادم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترنجبین خوبه برا کار کردن شکمش؟

ترنجبین و فلوس خوبه واسه یبوست،فلوس قویتره در مواقع خیلی حاد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2731
ممنون عزیزم ... برای خالی شدن نفخ شکمش نمیدونی چی خوبه؟ یا همینا تاثیر داره؟ 

من چند قطره عرق نعنا تو شیرش میریختم خوب بود ولی الان شربت گرایپ واتر میدم راضیم البته اونم دارم قطع میکنم چون وارد ۵ ماه شده خداروشکر دیگه زیاد نفخ و دل پیچه نداره