2737
2739
عنوان

دخترم 9ماهه دستش سوخت کمک

147 بازدید | 13 پست

دیروز دخترم با بخاری دستش سوخت تا بلندش کردم برا یه دقیقه دستش چسبید به بخاری تمام دستش تاول زده با پماد زینک که دکتر داد و آلفا چربش کرد و بستمش اما الان خیلی نگرانشم چرا کنم زودتر خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من پارسال دستم سوخت تجربه سوختگی رو دارم خیلی بد عزیزم برای پانسمان دست دخترت از گاز وازلینه استفاده کن ک نجسبه رو زخمش خون بیاد پمادهایی ک دکتر میده رو بزن گاز وازلینه بگیر بزار روش و بعد با باند ببند و تاولهارو نکن ک احتنال عفونت رو بالا میبره 

وای طفلی اونم ۱ ساله انشالله زودی خوب بشه پماد آلفا که عالیه عسل هم خیلی خوبه .اگه بزرگتر بود خوب بود نبندیش ولی چون بچه هست دستشو میکنه تو دهتش .زود زود پانسمانشو عوض کن با سرم و شامپو بچه بشور و پماد بزن و پانسمان کن تاولهاش که جذب پوست شدن میتونی عسل هم بزنی .انشالله زودی خوب بشن 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

راستی یه سری محصولات جدید سیلیکونی که عسل داره داخلش قیمتش ی کم بالاس اما ارزش داره به دکترش بگو براش بنویسه استفاده کن زود زخم رو ترمیم میکنه.ولی تاول زده نگران نباش سوختگی درجه 2 خفیفهوشت اضافه نمیاره فقط مواظب باش موقع شستشو حتما با شامپو بچه بشور دوبلره پانسمان کن 

دستش تاول داره چطوری عسل بزنم آخه شنیدم میگن خوبه الوورا براش گرفتم 

میدونم الان دلت میلرزه که حتما جگر گوشه ات درد میکشه .ولی خیالتو راحت کنم فقط روز اول میسوزه بعدش درد نداره پام درجه دو و سه سوخت فقط روز اول مردم زنده شدم فرداش که تاولهای گنده زد  درد نداشتم فقط تاول هارو نترکون خودش آنتیبیوتیکه و موضعو تمیز نگه میداره ولی زود زود پانسمانشو عوض کن

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌