2737
2739

دوستای گلم میخوام دکترم و عوض کنم برم پیش دکتر آهنگری کسایی ک پیشش زایمان کردن میشه تجربیاتتونو بگین عزیزان کارشون اخلاقشون هزینه هاشون چ طوره؟ 🙏❤️

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من پیشش بودم ۱ماه زایمان کردم فوق العادس

تازگیا زایمان کردی گلم؟ کارش خوبه؟ دستمزد جدا میگیره؟ 

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
نه جدا نمی گیره ۱ماهه زایمان کردم کارش عالیه خداخیرش بده

مرسی گلم، پس ارزش داره ک دکترمو عوض کنم؟ ببخش زیاد سوال میکنم بیمارستاناشو میشه بگی

2740
من ک خیلی راضی بودم عزیزم

ممنونم ازت گلم میرم پیشش انشالله ک برای منم خوب باشه🙏❤️

دکتر آناهید آهنگری فوق العاده بی دقت هستند اصلا به مراجعه کننده آرامش نمیدن و با تند تند حرف زدن بدتر طرف رو دچار استرس می کنند ، به خاطر بی دقتی نتیجه غربالگری دوم من رو با غربالگری اول اشتباه گرفتن و برای من آمنیوسنتز که روش تشخیصی فوق العاده خطرناکی هست رو تجویز کردن ! اگر اطلاعات پزشکی خودمون نبود به دلیل بی دقتی ایشون ممکن بود سلامت فرزندم به خاطر بیفته ! بخاطر همین بی دقتی خطرناک ایشون پزشکم رو عوض کردم و الان هم خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم . فقط به این فکر می کنم که اگر خودم آگاهی نداشتم و به دلیل بی دقتی و عجله این خانم می رفتم آمنیوسنتز انجام می دادم و خدایی نکرده برای جنین سالمم اتفاقی می افتاد چه کسی پاسخگو بود واقعا ؟؟ این همه عجله و تند تند حرف زدن و استرس دادن از طرف یک پزشک که می تونه منجر به یک فاجعه انسانی بشه چه دلیلی داره واقعا؟؟؟