2737
2734

سلام العلیکم بر اهل السایت😐👋

اقا بیاین بگین ببینم شما هم مثل من تفکرات اشتباهی داشتین که تا فهمیدین از بیخ اشتباهه یه گوشه فقط یه فکرتون میخندیدین؟یا فقط من نوخود مغز بودم؟  

مثلا من بچگیم کلمه صابون رو فکر میکردم درستش صابانه...و تلویزیونو فکر میکردم تلویزیانه😐😂😂😂😂

یا مثلا زرشکو فکر میکردم انارو دون میکنن میزارن خشک شه:|یا زعفرونو فکر میکردم نخه😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مگه درستش صابان نیست؟

به شک انداختیم که دوباره😐😂😂😂😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738
من بچه بودم هر چی ر بود میگفتم غ یه پا فرانسوی بودم واسه خودم 😂

وای😂😂😂😂

استارتر راستشو بگو تو هارلی کوئینی ؟؟؟

نه بقران😐

من میشناختم به بشقاب میگفت بشباق.

😂😂😂😂😂😂😂😂وای یا حضرت عباس...ماهم یه دوستامون به خیار میگفت خیالللل و تاکیدم داشت رو ل😐به شلوارم میگفت شلواللللل که بازم اینم رو ل خیلی تاکید داشت

بعضی ها هم هستن ک  به دیوار میگن دیـــــفار  به مسجد میگن مــــچـد  به حیف میگن خـ ...

من خیلی ها رو دیدم که به 

دیفار میگن دیوار

به مچد میگن مسجد

به زرج میگن زجر

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706