2733
2734
عنوان

بیاین بگین ببینم شما هم مثل من بودین؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 51 پست

کنسرو و کمپوتو همیشه جابجا میگم ابروم میره😫

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

من کلاس اول دوم بودم فکر میکردم وقتی مدرسه نیستم هر کاری ک میکنم دوستامم همون کارو میکن مثلا میرفتم دستشویی فکر میکردم الان همه دوستام دستشویین یا وقتی میخابیدم یا عطسه میکردم حتی وقتی مثلا مامانم زودتر ازمن میخاست بره دستشویی میگفتم نه الان نوبت منو دوستامه وقتی فهمیدم اینجوری نیست خیلی ناراحت شدم😊

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
شوهرمن .غ.ق هارو خ میگه😐 به داغ میگه داخ به قرمز میگه خرمز.. به تلویزیون میگه تلفزیون😐

اقا من با pc اومدم اموجی خنده ندارم اموجیا سایتو میزارم                 

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
اقا من با pc اومدم اموجی خنده ندارم اموجیا سایتو میزارم           ...

بوس به کلت😂😂😂😂😂😂😂✋

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2731
من کلاس اول دوم بودم فکر میکردم وقتی مدرسه نیستم هر کاری ک میکنم دوستامم همون کارو میکن مثلا میرفتم ...

وای عاشقتم چقدر تفکراتت خاص بوده        منم تا فهمیدم زرشک یه چیز دیگست از خودم نا امید شدم خیلی-_-

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
بوس به کلت😂😂😂😂😂😂😂✋

بیشتررررررر بوس به کلت          

بیشتررررررر بوس به کلت            

😂😂😂😂💖

مادربزرگم به تشیع جنازه میگه تشکیل جنازه به خدمت میگه خزمت هرکارهم کردم درست نمیشه

وای ولی هیچی مثل اسنک گفتنشون نمیشه مامانجون من با جدیت میگن یه اسنک بگیر برامون  

من متولد آبانم مامانم همش بهم میگفت تو ۴۰ روز کم داشتی به مدرسه راهت ندادن منم یه بار جلو خانم و دوستام گفتم بچه ها من از شما بزرگترم چون ۴۰روز کم داشتم راهم ندادن بعد همه خندیدن من تعجب کردم وقتی رفتم خونه نکته رو گرفتم     ۴۰ روز کم داشتم   

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
من متولد آبانم مامانم همش بهم میگفت تو ۴۰ روز کم داشتی به مدرسه راهت ندادن منم یه بار جلو خانم و دوس ...

ا خواهر منم همینطور اونم ابانیه               

من بچع بودم مژه هامو قیچی میکردم فک میکردم خوشگل میشم😶😑

من چشمامو خمار میکردم فکر میکردم شکل انجلینا جولی میشم نگو شکل خوده اسکولا میشدم یعنی الان دارم بهش فکر میکنم خودمو میخوام بزنم  

من وسط ابروهامو برمیداشتم

اونو حق داشتی خو شکل حسنی تو قصه ها میشدیم با وسط ابرو

2706