2737
2734
عنوان

نمیدونید امروز چه کرررررردم 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 33 پست

من یه بار پدر شوهرم خونمون بود من رفته بودم بیرون تا بیام آقا رفت توالت. حالا من هر چی می زنگم درو باز نمیکنه رفتم تو حیاط پشت در اصلی کلید تو در آقا باز نمیکرد. خلاصه منم سکته رو زدم. آقا فشار بالا غذای منم شب قبلش خوش نمک بود گفتم هیچچچچچییییی مرررررددددددد. حالا از ترسم زنگیدم به پدرم که بیا فلانی مرد. دیگه بقیش بماند....... .خخخخخخخ. 

من یه بار پدر شوهرم خونمون بود من رفته بودم بیرون تا بیام آقا رفت توالت. حالا من هر چی می زنگم درو ب ...

😂😂😂😂😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعریف دقیقی بود😂😂 گفتم یه روز جمعه بدون دغدعه غذا درست و فلان راحت میخوابم

😂😂😂😂ولی حال کردیا نوش جونت 😜

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
من یه بار پدر شوهرم خونمون بود من رفته بودم بیرون تا بیام آقا رفت توالت. حالا من هر چی می زنگم درو ب ...

تازه خواهرم‌گفته من ساعت ۹ باهاش حرف زدم. حتما خوابه. خونه هم که پکیجه نگران گازگرفتی نباش! اصلا شاید حموم رفته. برگشته گفته حموم رفتنش ده دقیقه س من خیلی زنگ زدم. شاید تو حموم افتاده سرش خورده به جایی!

جنایی کرد قضیه رو

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740
خوش بحالتون...من خیلی دلم میخاد همسرم نگرانم باشه اما هیچ وقت نیست:)...دوست دارم غیرتی باشه اما نیست ...

عزیزدلم

2706