2737
2734

سلام دوستای مهربون

امروز همسرم قرار بود یه مسافرت یه روزه بره. دیشب هی گفت من صبح زود میرم، تو برو شب خونه مامانت اینا بمون. منم گفتم نهههه مامانم از ۹ صبح صدای قابلمه هاش در میاد نمیذاره بخوابم.(مامان شمام اینجوریه عایا؟)

بعد من گفته بودم تا ظهر میخوام بخوابم. همیرجان ساعت ۴ صبح رفت. منم بیدار شدم و به سختی خوابم برد. ساعت ۹ خواهرم زنگ زد بیدارم کرد! منم عصبااااااانی!

تلفن رو که قطع کردم سیمشو کشیدم. گوشیمو سایلنت کردم. دیدم همسرم پیام داده رسیدم جوابشو دادم خوابیدم

چشمتون روز بد نبینه! یهو ساعت ۱۱.۵ دیدم زنگ خونه رو میزنن! خواهرم هراسون پاشده اومده میگه شوهرت کشت ما رو انقدر زنگ زده گفته از صبا خبر ندارید؟ چرا نه خونه رو جواب میده میده نه گوشی رو؟ تاحالا سابقه نداشته اینجوری بشه. برید دم خونه ببینید سالمه؟

خواهرم تا منو دید گفت ای خواب به خواب برییییییی! اون بیچاره سکته کرده. نگاه کردم دیدم ۱۴ بار به گوشیم زنگ زده.  احتمالا ۲۰۰ بار هم به خونه😂😂😂😂

اونقدری که از حانب مادر و خواهرم سرزنش شدم شوهرم بیچاره چیزی نگفت. الهی بمیرم سکته کرد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه بار حمام بودم به شوهری نگفته بودم اونم هی زنگ میزده بعد به مامانم زنگ زده فلانی گوشی جواب نمیدهبرو در خونه ما ببین چیزیش نشده باشه مامانم گفته حتما حمام بوده صبرکن 😕 بعد که زنگ زدم شوهرم گفت خدامنا بکشه از دستت خلاص بشم😂

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
2738

اووووف شوهر منم اینجوریه دیروز پسرم گوشیمو از دسترس خارج کرده بود شوهرم زنگ زده بود آژانس گفته بود برو در خونه‌ما ببین خانمم زندس  

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
اووووف شوهر منم اینجوریه دیروز پسرم گوشیمو از دسترس خارج کرده بود شوهرم زنگ زده بود آژانس گفته بود ب ...

😂😂😂😂😂😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
منم یبار رفته بودم حموم شوهرم ۱۰ باز زنگ زد  به همه خانوادم زنگ زده بود  حالا من کلا یه ...

نه من تا ۱۱.۵ خواب بودم اصلا هم بهش زنگ نزدم

😂😂😂

کوالای خوشخواب :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
قدر این شوهر را بدون معلومه خیلی دوست داره.

اره خدا رو شکر

مامانم میگه حالا واسه من بلبل زبونی میکنی شب میاد حالتو میگیره! گفتم تازه بیاد باهاش دعوا میکنم که هوچی بازی دراورده! خودش میدونه تا ظهر میخوابم که😂😂

😂😂😂 کوالای خوشخواب :/

تعریف دقیقی بود😂😂

گفتم یه روز جمعه بدون دغدعه غذا درست و فلان راحت میخوابم

2706