2733
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241443 بازدید | 648 پست
سلام دوست عزیزم..راستی یه سوال درباره نوبت دهی دکتر اخوت.. چطوری برای ویزیت وعمل نوبت میدن؟ چقدر زما ...

نوبت دهیش پیامکی هست .زودم نوبت میده. بمن گفت هروقت خاسی عمل کنی 10 روز قبلش بیا ....اون روزم که من رفتم زود زود داش نوبت عمل میداد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نوبت دهیش پیامکی هست .زودم نوبت میده. بمن گفت هروقت خاسی عمل کنی 10 روز قبلش بیا ....اون روزم که من ...

الان ک گفتین خیلی زود نوبت میده میگمـیعنی خوبه واقعا ک اینقد رسرشون خلوته . نمیدونم واقعا سخته انتخابش 

الان ک گفتین خیلی زود نوبت میده میگمـیعنی خوبه واقعا ک اینقد رسرشون خلوته . نمیدونم واقعا سخته ...

خیلی از دکترا ک دیربه دیر نوبت میدن  بخاطر اینه که سر عملا خیلی وقت میزارن یا درروز مثلا دوتا عمل بیشتر انجام نمیدن... اونروز ک من رفتم مطبش خیلی شلوغ بود ...البته همه دماغ عملی نبودن.زیاد حساس نشو اگه اینطوری باشی نمیتونی دکترتو پیدا  کنی.الان هرکسی یچیزی میگه.نتیجه عمل علاوه بر دکتر به فرم اولیه دماغ ادمم بستگی داره.امیدبخدا انشاالله بهترین تصمیم و نتیجه رو بگیریم

سلام منم تصمیم عمل دارم، نمی دونم پیش کی برم ؟چون واقعا بینیم مشکل داره و دوس دارم مشکلات تنفسیم کاملا حل بشه و در عین حال فرم بینیم به شکلی باشه که به صورتم بیاد، خیلی نگران نتیجه ام و فعلا خودمو به زور راضی کردم برا ی عمل.

فعلا هم یه سر رفتم دکتر هاشمی، برام سی ی و اینا نوشت ولی مطمئن نیستم چون خیلی تعریفشونو شنیدم ول نمونه عملشون رو ندیدم، روزی هم که رفتم مژب موردی نبود که ببینم و بپرسم.. واقعا موندم چ تصمیمی بگیرم؟؟

سلام منم تصمیم عمل دارم، نمی دونم پیش کی برم ؟چون واقعا بینیم مشکل داره و دوس دارم مشکلات تنفسیم کام ...

منم یبار ویزیت رفتم پیش دکتر هاشمی ....  الان من شنیدم کار دکتر خرمی هم خیلی خوبه....من یبار که رفتم پیش دکتر اخوت ویزیت مصمم شدم پیش خودشون عمل کنم 

الانم برا 3 تیر نوبت عمل دارم ....

سلام منم تصمیم عمل دارم، نمی دونم پیش کی برم ؟چون واقعا بینیم مشکل داره و دوس دارم مشکلات تنفسیم کام ...

هزینه عمل دکتر هاشمی چنده؟پیش کس دیگه ای هم ویزیت شدین؟بینیتون چه شکلیه؟

هزینه عمل دکتر هاشمی چنده؟پیش کس دیگه ای هم ویزیت شدین؟بینیتون چه شکلیه؟

دکترهاشمی گفتند ۶۲۰۰،بینی من در اثر تصادف شکسته و یه قوز بزرگ ایجاد شده با اینکه اون موقع جا انداختند، تیغه ی بینیم هم انحراف داره یکمم سر بینیم غضزروفی و به نسبت بزرگه.  کلکسیونه برا خودش،خخ  الان فعلا پیش دکتر هاشمی رفتم دکتر دیگه ای ویزیت نشدم، چون موقع تصادفم همه هاشمی و خرمی رو بهم پیشنهاادند و اون موقع پیش هردو ویزیت شدم. اما الان هنوز پیش دکتر خرمی نرفتم چون حس می کنم مدلاشونرو نمی پسندم البته شابد به سلیقه ی من مدلی که میخوام عمل کنند ولی کارشون تمیزه و اخلاقشونم خوبه. دکتر راستی ها و عمرانی فر چطورند؟ اونا هم بهم پیشنهاد شده که برم. دکتر اخوت چ قیمت شده؟

دکترهاشمی گفتند ۶۲۰۰،بینی من در اثر تصادف شکسته و یه قوز بزرگ ایجاد شده با اینکه اون موقع جا انداختن ...

منم بینیم مث شما قوز داره نوکشم دکتر گف گوشتیه ....دکتر هاشمی چی گفتن؟گف درمیاد؟ راستش من قبل اینکه برم پیش دکتر اخوت چندین بار زنگ زدم مطب دکتر هاشمی کسی جواب نداد و چون عجله داشتم رفتم پیش دکتر اخوت و از اولین ویزیت راضی بودم.درکل هرکسی یچیزی میگه.. اصلا نمیشه راحت تصمیم گرفت ..اگ بخایم زیادی حساس بشیم اصلا نمیتونیم آخرش به نتیجه برسیم .من اوندفه که رفتم پیش هاشمی گف خوب درمیاد ازمنم انحراف داره تو سیتی هم مشخصه .حالا اگه ازشما هم انحرافش تو سیتی مشخص باشه خیلی خوبه چون بیمه یکم هزینه رو بهت پس میده.اخوت بمن گف6600

دکترهاشمی گفتند ۶۲۰۰،بینی من در اثر تصادف شکسته و یه قوز بزرگ ایجاد شده با اینکه اون موقع جا انداختن ...

عمرانی فرد رو نشنیدم از راستیها هم خیلی نشنیدم ولی یکیشون رو میگن کارش خوب نیس 

2706