2733
2734
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239387 بازدید | 643 پست
ممنون عزیزم منم سربینیم یکم گوشتیه وبهم گفت برات پره هاتو بازنمیکنم ...شما تهران کسی رو میشناسی ؟&nb ...

عمل نکن پیشش یا باهاش شرط کن که همون چیزی که میخواد بشه یا عمل نکن یکی از دوستام پیشش عمل کرد مجبورش کرد کناره های بینیش و باز کنه 

نظر منو بخوای بنظرم پیشش عمل نکن نمیگم بد عمل میکنه ولی اون چیزی که میخوای نمیشه 

عزیزم این همه صبر کردی حداقل یکم بیشتر تحقیق کن اگه میتونی شهر دیگه بری تهران دکتر های بهتری داره 

ممنون عزیزم منم سربینیم یکم گوشتیه وبهم گفت برات پره هاتو بازنمیکنم ...شما تهران کسی رو میشناسی ؟&nb ...

نه کسی رو نمیشانسم ولی شنیدم دکترهای خوبی داره 

اصفهان جراحی بینی خوب نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم و همه دوستام جراحی بینی رو با دکتر کامران بابایی انجام دادیم خیلی ام عالی شده بینی همه مون راضی ایم مامان یکی از دوستامم ابدومینوپلاستی انجام داده پیششون کلا معروفه دکتر بابایی تو اصفهان بپرسی همه میگن ما خودمون از چند نفر شنیده بودیم که دکتر خوبیه دیگه خیالمون راحت شد

2731
سلام دوستان کسی پیش مهشید خورده چی رفته؟؟ من کاراشو دیدم خیلی هم زیر پستاش کامنت میزارن که راضین ،& ...

اگ بینیت گوشتیه اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم دوست خواهرم رفت و واقعا پشیمونه

2740

جراحی بینی فقط با دکتر مومنی . جراح سر و گردن . با بهترین اخلاق و مسئولیت پذیری عالی

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706