2733
2739
ب نوزاد که میدن توام ی بار مصرف که بپوشی بره سطل زباله اره اما خودت ی دست لباس که میخوای بیای خونه ...

میشه بگی محتویاتش چیه عزیزم و اینکه ایا اجباره؟ چون من خودم همه چی گرفتم حتی زیرانداز تشک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زایمان نکردم اونجا پامو عمل کردم جاریمم اونجا زاییده اما خب ی ساک بهت میدن شامل صابون و لباس ی مصرف و شامپو و یدونه پتو مخصوص نوزاد لباس نوزادی میدن بعده عملتم لباس هست اونم ی بار مصرفه بعدم مرخص برام دعا کن نی نی دار شم تنبلی دارم ماهه دیگ میخام قرص تخمک بخورم نی نی بیاد توو دلم هرشب کابوس شده ۶ ماه اقدام بودم لطفا دعا کن منو انشالله سلامت زایمان کنی

2731
من زایمان نکردم اونجا پامو عمل کردم جاریمم اونجا زاییده اما خب ی ساک بهت میدن شامل صابون و لباس ی مص ...

مرسی عزیزم. ایشاله نگران نباش. گرمیجات بخور تو پریودیات لصلن حموم نرو. هم خودت و هم شوهرت هویج زیاد بخورین و موقع شستن ظرف پیشبند ببند و تو پریودات پاهاتو گرم نگه دار و با روغن سیاه دونه شکمتو ماساژ بده