2737
2734
وا مگه چی میشه خب ینی خسیسه اینقد ،

این سه تا قلمی که اسم برد پنجاه و پنج تومن ارزش نداره خداوکیلی پارچ پلاستیکی و یه اسفند دود کن و یه ظرف صبحونه دیگه خونه پرش بیست تومن ارزش داشته باشه

میدونی پول به چه سختی به دست میاد؟ اون خواب صبح میدونی چه لذتی داره؟😂😂

البته این به این معنی نیست که از نیاز های خانمش بزنه و هی به روش بیاره ولی انگ خساست هم نمیشه بهش زد

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

لوبیا رو خیس کن هرچی بیشتر بهتر.بذار بپزه.نیم پز بود دو سه تا سیب زمینی رو بسته به اندازه ی لوبیا چهار قاچ کن درشت اضافه کن.وقتی سیب زمینی پخت درش بیار.تو ماهیتابه پیاز سرخ کن بهش رب و زردچوبه و نمک بزن یکم تفت بده.سیب زمینی رو بهش اضافه کن با چنگال لهش کن حسابی عین پوره بشه.وقتی لوبیا پخت این پوره رو بهش اضافه کن.قشنگ هم بزن لعاب بندازه.اگه دیدی رب و نمکش کمه باز اضافه کن.فلفل سیاه و گلپرم بریز.در آخر قارچ خورد شده رو اضافه کن و بذار ده دقیقه بجوشه حاضره.سر سفره هم با روغن زیتون و آبلیمو و گلپر سرو کن.نوش جونت

من سوای دستور غذا یه عالمه پیاز داغ عسلی هم روش می ریزم میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشب درست کردم  پیاز داغ فراوان با ادویه ای که شامل زردچوبه و فلفل سیاه بود  لوبیا رو ...

گفته بودم که حس بسیار مثبتی بهت دارم؟ 😍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728
وا مگه چی میشه خب ینی خسیسه اینقد ،

خسیس نبود جدیدن خیلی بد مدل شده خیلی بدش میاد واسه خونه چیزی بخام بخرم یه عالمه اصرارش کردم واسه مبلامون کاور بگیرم آخه رنگشون سفیده زیر بار نرفت آخرش مامانم داد واسم دوختن جای کادوی پاگشام😢چند بار بهم گفت کاش پولشو میداد بهمون

دلم میگیره به این اخلاقاش فک میکنم و از زندگی سیر میشم پس سعی میکنم فقط به خوبیاش فکر کنم

خدای مهربون شکرت برای دخترم 
این سه تا قلمی که اسم برد پنجاه و پنج تومن ارزش نداره خداوکیلی پارچ پلاستیکی و یه اسفند دود کن و یه ...

من انگ نزدم سوال کردم بله میدونم خودمم خانه دارم ولی چون ما برای شکم قناعت نمیکنم ب هیچ طریقی تعجب کردم 

2738
من انگ نزدم سوال کردم بله میدونم خودمم خانه دارم ولی چون ما برای شکم قناعت نمیکنم ب هیچ طریقی تعجب ک ...

غر زدنش سر خرید وسایل پلاستیکی بودا نه غذا

غذا رو این بنده خدا خودش به شوهرش نگفته نه اینکه اون رد کنه

خسیس نبود جدیدن خیلی بد مدل شده خیلی بدش میاد واسه خونه چیزی بخام بخرم یه عالمه اصرارش کردم واسه مبل ...

خانمی تازه ازدواج کردی سیاست داشته باش مثلا درمورد فلان کبابی صحبت کن فیلم کباب ببین بجای کلمه دلم سوخت بگو کباب شدم و غیره تا خودش هوس کباب کنه

این سه تا قلمی که اسم برد پنجاه و پنج تومن ارزش نداره خداوکیلی پارچ پلاستیکی و یه اسفند دود کن و یه ...

گرونش اون پارچه بود نشکنه مارک لیمون شد ۳۰ و خرده ای

بعدش هم به خدا خیلی جنس گرون شده از عید که عروسیمون بوده این اولین وسایل خونه ای هست که میخرم

اسفنددود کن جهازم برقی بود دودش خیلی کم بود پارچای سرویسم که واسه مهمونامه یه پارچ شیشه ای داشتم واسه دم دست که شکست منم اینو خریدم

گرونش اون پارچه بود نشکنه مارک لیمون شد ۳۰ و خرده ای بعدش هم به خدا خیلی جنس گرون شده از عید که عرو ...

عزیزم اینا نیاز های بسیااااار ساده توعه و اصلا حرفی توش نیست من حرفم سر ارزش اونه

یعنی قاعده اینه که اینا بیست تومن بیشتر پولش نشه ولی چون ارزش پولمون منفی سیصد درصد شده و در واقع همه با پس انداز یک سوم نسبت به پنج شش ماه پیششون دارن زندگی میکنن اینا رو به این قیمت خریدی.

برای همین میگم خسیس نیست اقتصادیه 

اینکه ناراحته بخاطر این نیست که خرید تو اشتباه بوده

حرف های همسرت از نظر من اعتراض به افزایش قیمت هاست و احتمالا بحران مالی رو دارید میگذرونید 

غر زدنش سر خرید وسایل پلاستیکی بودا نه غذا غذا رو این بنده خدا خودش به شوهرش نگفته نه اینکه او ...

الان که حاملم اگه بگم غذا نه نمیاره اما اعصابم بهم میریزه هی جلو من گوشی دست بگیره پیامای برداشت از کارتشو نگا کنه😆به روش نمیارما اما حس خوبی به این رفتارش ندارم.الان خودش میخاد دوره بدن سازی برداره نزدیک دو تومن میشه.تازه واسه پایه دو نوشته این نزدیک یه تومن باش میره عینک واسه بیناییش گرفته ۳۳۰.اونوقت من اسم گواهینامه اوردم چنان خرم کرد که نمیخاد و اینا.البته خر نشدم فقط آدمی نیستم که اصرار کنم واسه داشتن چیزی

2706