2737
2739
 گفته بودم که حس بسیار مثبتی بهت دارم؟ 😍

گفته بودم  از چند سال پیش که خاموش میخوندم بسیاااااار دوستت داشتم!؟؟؟ 😀🌼🌼

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
عزیزم اینا نیاز های بسیااااار ساده توعه و اصلا حرفی توش نیست من حرفم سر ارزش اونه یعنی قاعده اینه ک ...

خداییش بخام تعریفشو بکنم هی دائم میگه تو منو درک کن تا خونه دار شیم...

اما سر بچه دار شدن هرچی بهش گفتم بچه خرجش زیاده  بذار بعد خرید خونه گفت نه من حتمن بچه میخام😐خرید خونه هم اگه وام میگرفتیم و منم طلاهامو میفروختم و پس اندازی که داریم  و پولی هم که جمع میشد تا یکسال دیگه میتونستیم یه آپارتمان تو شهری که زندگی میکنیم بگیریم اما دیروز۱۵۰ پول سونو و دارو و ویزیت دکتر شدتازه این اولشه.

مرسی که باعث شدی با یه دید دیگه به کارای شوهرم نگاه کنم معلومه خیلی عاقل هستید تبریک میگم😍😍😍

خدای مهربون شکرت برای دخترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفته بودم  از چند سال پیش که خاموش میخوندم بسیاااااار دوستت داشتم!؟؟؟ 😀🌼🌼

😍😍😍😍😍 واااای 😍😍😍😍 چشمام قلب قلبی شد 😍😍😍😍 کاملا دو طرفه ست عزیزم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
الان که حاملم اگه بگم غذا نه نمیاره اما اعصابم بهم میریزه هی جلو من گوشی دست بگیره پیامای برداشت از ...

در مورد اون دو تا موردی که میخواد انجام بده حرفی توش نیست شاید از قِبَل اون میخواد پول در بیاره 

ولی در مورد بدنسازی

این نشون میده که برای خرج های این چنینی هو ب نامه داره 

پس اصلا نیاز های خودت رو سرکوب نکن

فقط به شکل صحیحی اون نیاز رو مطرح کن

مثلا نگو واسم کباب بخر

بگو واااای فلانی انقدر هوس کباب کردم خدا میدونه برنج کته شو خودم میذارم

یا نگو گواهینامه باید بگیرم

بگو انقدر برام مهمه اگر یه وقت نیاز بود بتونم رانندگی کنم

مثلا توی موقعیت اورژانسی بتونم خودم سریع بچه مو ببرم بیمارستانی جایی 

خیلی برام مهمه که حتما گواهینامه داشته باشم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2731
در مورد اون دو تا موردی که میخواد انجام بده حرفی توش نیست شاید از قِبَل اون میخواد پول در بیاره  ...

عشق بدن سازی داره منم همیشه تشویقش کردم به خدا خوشحال میشم وقتی کارایی که دوس داره انجام میده

در مورد غذا حتمن اینجوری بهش میگم

واسه گواهینامه دوبار صحبت کردیم راجع بهش اساسی مطمئنم که دلیل اصلیش پولشه‌‌ فکر نکنید که چه میدونم خیلی نیازمنده پوله ها نه اصلن اتفاقا خداروشکر میگذره  و به جز خرج خونه و کرایه خونه و و ماشین و لباس و وام زنونه و ..‌. میتونیم پس انداز هم کنیم درسته کارش واقعن سخته  خودش این طور گفت ماشینی که الان زیر پای شوهرمه مال پدرشوهرمه اما از وقتی خریدنش دادنش شوهرم.میگفت بذار هروقت ماشینی از خودمون داشتیم خودم به زور میفرستمت گواهینامه بگیری منم همین طور که گفتم دیگه ادامش ندادم

خدای مهربون شکرت برای دخترم 
ممنونم از راهنمایی های خواهرانت خانم علی آقا❤

خواهش میکنم عزیزم 😍😘 ماچ بر تو باد 🥰

2738