2733
2734
عنوان

سرماخوردگی و ابریزش بینی نوزاد یک ماهه 😢😢😢😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7118 بازدید | 27 پست

قطره سدیم کلراید از داروخانه بگیر دو قطره بریز تو بینیش یکی دو دیقه صبر کن بعدم با فین گیر تخلیش کن تبش هم با تب سنج بگیر ولی فکر نمیکنم سرماخوردگی باشه

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
یه اسپری سدیم کلرایدبگیرویه پوار اسپری بزن براش وبینیشوتخلیه کن خوب میشه سرماخوردگی نوزادیک ماهه خود ...

هیچی 😢دوس نداره هیچی سرش کنم 

اینجام مناطق گرمسیر سرد نیست که 😢

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نوزاد منم تقریبا ۴۳ روزه است نمیدونم سرما خورده یا نه .چون من سرما خورده بودم  دماغش شبا ت ...

منم سرما خوردم 

حس میکنم ازم گرفته😢

من دخترم اینجور شد ۱۵ روزگی اصلا نمیتونس نفش بکشه اگه نرسید بودم بیمارستان الان از دس داده بودمش تو ...

😢اخه دکتر نیست تا شنبه چیکار کنم 

2742
هیچی 😢دوس نداره هیچی سرش کنم  اینجام مناطق گرمسیر سرد نیست که 😢

بچه کوچیک ملاجش حساسه به سرمایه کلاه نازک بزارسرش اگه روزانمیزاری شباحتمایه کلاه بزارسرش ازین کلاها که جنس لباس نوزادین 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
قطره دی بی سالین رو بگیر هر یکی دوساعت دوتا پاف تو بینیش بزن.. فینگیر بگیر بینی شو تخلیه کن بچه بینی ...

خودم شیر ندارم شیر خشک میدم

وقتی شیر میخوره صدای بینیش میاد 😢

قطره سدیم کلراید از داروخانه بگیر دو قطره بریز تو بینیش یکی دو دیقه صبر کن بعدم با فین گیر تخلیش کن ...

اخه صدای بینیش میاد معلومه گرفته😢

2740

عزیزم دکترلازم نیست ببریش بینیشوباپوارتخلیه کن تندتند قطره یااسپری سدیم کلرایدبزن براش تندتندشیرش بده خوب میشه زیادحساس نباش من خودم پسرم خیلی بینیش کیپ بود دکترگفت اشکال نداره نوزادا اکثرا همینجورن الان که سه ماهشه بهترشده ولی خوب نشده 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
خودم شیر ندارم شیر خشک میدم وقتی شیر میخوره صدای بینیش میاد 😢

آخی عزیزم سرمای خفیف خورده. البته بچه ها بدنیا میان این چیز میزای توشکم تا مدتی تو بینی شون هست باید هی تند تند با فینگیر و اسپری خالی کنی. عطسه هم طبیعیه اگ تب و بی قراری نداره مهم نیست. سرفه ام بچه من بخاطر ریفلاکس داشت اما شنبه ببرش دکتر حتما خیالت راحت شه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

قطره بینی بچه من از تقریبا دوماهگی براش تجویز شد بگیر بریز تو بینیش  بعد با پوار بینی ش رو خالی کن حواست باشه پوار رو باید بیرون از بینی ش فشار بدی و توی بینی رها کنی 

پواری بگیر که نوکش بلند و باریک باشه

اگه تب کرد هم استامینوفن

بخور سرد هم براش بزار بینی ش باز میشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
سلام نوزاد منم تقریبا ۴۳ روزه است نمیدونم سرما خورده یا نه .چون من سرما خورده بودم  دماغش شبا ت ...

اینا سرماخوردگی نیست. یا رفلکس داره با کولیک داره که به نظرم رفلاکس داره

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️