2737
2734
عنوان

به نظرتون حق دارم ناراحت بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 24 پست
دور از جونت.اتفاقا فامیل دورمم میشه چند وقت پیش مادربزرگمو دید حالمو پرسید فهمید ازدواج کردم به خط م ...

من چند وقت پیش باهاش سرسنگین شدم سر این کاراش.خواهرم گفت تو خیلی حساسی.چرا میخوای دوستتو از دست بدی سر این چیزا.گفتم بزار من ببخشم.شاید من آدم ناسازگاریم.ولی الان دیگه نمیتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خیلی مایه میزاری ...من بودم دیگه باهاشون رفت و آمد نمیکردم ...وایمستادم تا پیامی چیزی بده یا بخواد بیاد خونم اونوقت حالشو میگرفتم ..میگفتم دقیقا ...نه نمیخواد بیای من وقت ندارم ..

2731
شما خیلی مایه میزاری ...من بودم دیگه باهاشون رفت و آمد نمیکردم ...وایمستادم تا پیامی چیزی بده یا بخو ...

اوهوم.تصمیم دارم دیگه هیچ وقت خونش نرم.حتی تو دوره ای که همه دوستامون هستن.

نمونش الان شوهرم ی دوست داره خیلی ادمای خوبین.خانومش همیشه بهم میگه بیا خونمون تا بهش میگم باشه بهت خبر میدم یهو غیبش میشه😒بعد 1ماه اس میده چرا نمیای خونمون؟گفتم من ک میخواستم بیام منتظرم خبرت بودم گفت وای یادم نبود ببخشید این سریع اومدم خونه بهت خبرمیدم دوباره غیبش میزنه.الان نزدیک 5.6باره این حرکتو زده 

ب شوهرم میگم خودش اصرار میکنه بریم خونشون خودشم غیبش میزنه

زندگی تورا داشتن است❤
2738
نمونش الان شوهرم ی دوست داره خیلی ادمای خوبین.خانومش همیشه بهم میگه بیا خونمون تا بهش میگم باشه بهت ...

فکر کن دوست صمیمیت قرارشو با تو کنسل کنه  نیاد خونت چون حالش بد بوده.ولی تا یه نفر اونم غریبه که تو اینستا باهاش دوست شده پا میشه همون موقع میره بیرون.بعدم اومده شادو خندان برا من تعریف میکنه.گفتم میدونی از چی ناراحتم.از اینکه فهمیدم من تو زندگیت اولویت اخرتم.حتی یه غریبه رو به من ترجیح دادی.دیگه لازمه خودم احترام خودمو حفظ کنم.گورباباش