2737
2734
عنوان

به نظرتون حق دارم ناراحت بشم؟

218 بازدید | 24 پست

دوست صمیمیم قرار بود بعد زایمانم بیاد عیادتم.منم گفتم هر وقت اومدی قدمت رو چشم.دو سه بار که کنسل کرد بار اخرم که قرارشد بیاد باز پیام داد حالم بده میرم سرم بزنم.گفتم اشکال نداره.که با اون حال بد همون موقع پاشده بود با یکی دیگه رفته بود بیرون .که خیلی ناراحت شدم ازش.

اون‌گذشت. گفت  فلان روزبیا خونمون گفتم باشه.روزی که قرار شد برم گفت من جایی دعوتم.دوباره چند روز پیش هرروز پیام میداد۵ شنبه  بیا خونمون ناهارم بمون.حالا امشب پیام داده مادرشوهرم دعوتم کرده میشه نیای؟آدم اخه انقدر بیشعور.من دوس نداشتم دوستیمون بهم بخوره.ازش به دل نمیگرفتم معذرت خواهی میکرد.ولی دیگه شورشو در آوردهگآدم انقدر بی ادب.منکه اصراری به رفتن نداشتم ولی کارش خیلی زشته.باهاش چه برخوردی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این آدم خیلی بیمعرفته بدرد دوستی نمیخوره بهتره دیگه اسمشو نیاری قطع رابطه کن برا همیشه باهاش 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2738

من دوست صمیمیم اینجوری بود.کات کردم الان راحت شدم.

پیام میداد فلان روز میام خونتون من مرخصی میگرفتم انواع غذا و دسرو درست میکردم بعد 3ساعت قبلش اس میداد نمیام.یا برنامه میزاشتیم بریم بیرون شبش پیام میداد فردا نریم من نیستم فلان روز بریم.دیگه زدم ب سیم اخر.

زندگی تورا داشتن است❤
باهاش قطع رابطه کن عزیزم😞والا به خدا آدم به اندازه کافی مشغله داره خودش حالا یکی هم بیاد اینجوری س ...

اخه یه هفته ست منو دعوت کردی هرروزم تاکید میکنی بعد مادرشوهرت دعوتت کرده نمیتونی بگی من مهمون دعوت کردم .ادم انقدر بیشعور

من دوست صمیمیم اینجوری بود.کات کردم الان راحت شدم. پیام میداد فلان روز میام خونتون من مرخصی میگرفتم ...

خوب کاری کردی.منم یه مدت بود رابطه مو کم کرده بودم نمیدونم چرا دوباره خر شدم.

خوب کاری کردی.منم یه مدت بود رابطه مو کم کرده بودم نمیدونم چرا دوباره خر شدم.

دور از جونت.اتفاقا فامیل دورمم میشه چند وقت پیش مادربزرگمو دید حالمو پرسید فهمید ازدواج کردم به خط مامانم پیام داد ک چرا دعوتم نکردی گفتم خصوصی بود جشنم.گفت 4سال گذشت اخر ما ی بیرون نرفتیم گفتم بهش مقصر خودتی دیگه جوابشو ندادم اینجور ادما بدرد دوستی نمیخورن

زندگی تورا داشتن است❤

وقتایی که حالش بده با یه نوزاد پا میشم باهاش میرم بیرون.اونوقت این یه کم احترام برا من قائل نیست.شوهرم گفت شب جایی دعوتیم.نرو خسته میشی.بچه هم که تا دیروقت بیداره خوابت میاد بخوایی بری.حرفشو گوش ندادم گفتم نه چند بار گفته.حالا پیش شوهرمم ضایع شدم

2706