2737
2739

اگه شیرت خوبه چرا شیرخشک دادی اصلا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
باید بذاری گرسنه بمونه ، حالا من بر عکس تو ام، بچه ام از یه روز دیگه شیرخشکو نمی خورد، منم وقتایی که ...

ای کاش بچه من اینجور بود. 

گرسنه گذاشتمش ولی انگار نه انگار بازم شیرمو نمیخوره شیرمم کم شده نمیدونم چجوری جلوی این موضوع رو بگیرم 

عزیزم دادن شیر مادر ب همراه شیرخشک یک قانون مهم داره که اگر رعایت نشه روز به روز شیر مادر کمتر میشه تا خشک میشه.

اول از هر دو س ی ن ه به بچه شیر بدید بعد فورا شیر خشک بدید

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

در ضمن عزیزم شیر مادر رو قطع نکن حتی اگه قطره ای باشه.برای سیستم ایمنی بچه واجبه

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
در ضمن عزیزم شیر مادر رو قطع نکن حتی اگه قطره ای باشه.برای سیستم ایمنی بچه واجبه

سپاس ،اگه تا حالا خشک نشده باشه من واقعا اشنباه کردمو الان بشدت عذاب وجدان دارم 

2740
اوایل شیرامو نگه میداشتم تو سینم که تموم نشه اینطوری فک میکزدم پیش خودم 

خب اشتباه کردی .باید سینه خالی بشه تا هی تولید بشه بعد به یک تعادلی میرسه بدن که بچه چقدر شیر نیاز داره همون قدر تولید کنه.

تو تحقیقات متوجه شدن که مادر هایی که در کل شیرشون کم بوده ولی همراه با شیر خشک ادامه دادند .تونستند تا ماه های بیشتری شیردهی داشته باشند و موفق تر بودند .ناامید نشو و از شیشه شیر نچرال مارک اونت avent که سرشیشه اون شبیه سینه مادره استفاده کن .موفق میشی

اهان بازم ممنون ک جوابمو دادین 

فدات عزیزم .بچه از هر دو شیر بخوره خیلی بهتره تا کلن شیر خشک تنها بخوره

2706