2737
2739
فک کردی بخیه گشیدن در داره؟؟؟ من نتونستم برم مطب و خودم توی خونه بخیه هام رو کشیدم😂😂😂😂😂 اینم ...

ایییییی چاقو زنجون🤣🤣🤣عالی بود

چه جوری کشیدی؟🤔

⚡یک عدد بی برق...⚡

منم بیحسی بودم خیلی راضی ام هیچ عوارضی هم نداشت. سوند یخلی آسون بود آمپول کمر هم فقط یه نیش زنبور حس کردم همون لحظه بیحس شدم حتی نفهمیدم کی درش آوردن!

بعد عمل نه اینکه اصلا سرتو تکون ندی یا حرف نزنی! باید به گردنت فشار نیاری که سرتو بلند کنی وگرنه چرخوندن سرت روی بالش اوکیه. اگه پشتی تخت رو هم بدن بالا اوکیه فقط خودت نباید فشار بیاری بلند شی.

بچه رو هم میارن میگیرن روی سینه ات میخوره نگران نباش

فرداشم خواستی پاشی راه بری آروم بچرخ به پهلو و با کمک دستات از پهلو بلند شو.

من نمیترسیدم حتی گفتم این پارچه هه رو نکشید جلوم ببینم!!! گفتن نمیشه ممکنه بتادین و مایعات بپاشه به صورتت.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از سزاريان و بي حسيم كاملا راضي بودم برا من اصلا سوند نذاشتن فقط چون بچم خوابيده شير نمي خورد اخر شب مجبور شدم پاشم بهش شير بدم كه تا دو روز سردرد خيلي شديد داشتتم جاي بخيههام هم اصلا نمونده پمپ درد هم داشتم خيلي كمكم كرد

نگران اين نباش كه زندگيت زيرورو شود از كجا معلوم زير زندگيت بهتر از رويش نباشد 
واااای اونایی که این حرفها رو میزنن حامیانِ پر و پا قرصِ زایمان طبیعی هستند من خدا شاهده حتی یک بار ...

نمیدونم بخدا منم سردرگمم از هر دوتاش میترسم میگم فقط چشمامو ببندم باز کنم ببینم بچه بغلمه ‌😨😀

2728
ایییییی چاقو زنجون🤣🤣🤣عالی بود چه جوری کشیدی؟🤔

نخ بخیه رو شما نمیبینی فقط این سر و ان سر جای زخمت میبینی که یه نخ از پوستت اونده بیرون و گره خورده آروم گره ها رو میگیری و از دو طرف میکشی که قشنگ توی پوستت حرکت کنه وقتی حرکت کرد یعنی بخیه هات جوشیدن یه سر گره رو میچینی و از اون سر آوم میکشی بیرون همین😎

در ضمن من از روز چهارم توی حمام آروم نخ رو حرکت میدادم که نچسبه

خواهر شوهرم احمق تا ۵ وز روی زخمش رو پانسمان کرد من هر بهش گفتن پاسنمان نکن گوش نکرد بعدش زخمش عفونت کرد روز پونزدهم بعد از عملش بخیه هاش رو دکترش به زور کشید ۲ تاش قشنگ باز بود دوباره بخیه زد خلآصه تا تقریا ۳ ماه دستش به جای عملش بند بود اما من روز دهم بعد از عملم دیگه کاملا خوب شده بود

فردای عملم که میخواستم مرخص بشم دکترم اومد یه پانسمان ضد آب برام چسبوند و گفت الان برو خونه دوش بگیر و بعدش پاسنمان رو باز کن و لباس نخی بپوش و هر روز هم حمام کن و جای عملت رو با سشوار خشک کن منم همین کارو کردم عالی بود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740