2733
2739
واقعا سزارین خوبه ؟ منم از طبیعی میترسم چیکار کنم 

سزارین کن🙂

من یه زایمان زودرس توی ۲۳ هفته داشتم و مجبور بودن طبیعی زایمان کنم تازه اون طفلک همش ۷۰۰ گرم بود با اینحال مردم و زنده شدم انقدر درد داشتم که حس کردم الان دیگه جونم تموم میشه و میرم پیش بچم😔تا چندین روز بعدشم خیلی خیلی درد و سوزش داشتم و دستشویی که میرفتم گریه میکردم از درد تازه بخیه هم نخوره بودم

بعد فک کن بچه ۹ ماهه بیشتر از ۳ کیلو چجوری دنیا میاد تازه بعدش کلی بخیه هم باید بخوری واااای 😐فکرشم آدم رو میترسونه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی ترسوام خدا کمکم کنه واسه زایمانم... الیته امیدوارم ک بتونم سزارینی بشم و گیر ندن بهم. عزیز ...

من تکون نخوردم بدون بالش دراز کشیدم.بچه را میزارن روی سینه خودش میخوره.دستت را بزار زیر بچه بیاد بالا خودش راه را پیدا میکنه😊.اصلا تکون نخور.من زیاد حرف میزنم اصلا مشکل نداشتم. من پمپ درد هم گرفتم اصلا درد نداشتم.سوند هم وقتی بی حس شدم برام وصل کردن.

2731
من تکون نخوردم بدون بالش دراز کشیدم.بچه را میزارن روی سینه خودش میخوره.دستت را بزار زیر بچه بیاد بال ...

جدی میشه بعد بی حسی بزنن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
جدی میشه بعد بی حسی بزنن

سوند؟بله میشه من اصلا متوجه نشدم.بعد یک ساعت هی تکون میخوردم ازم پرسیدن چی شده گفتم. خاله ام گفت شاید به خاطر این باشه صبر کن بپرسم .من اینجوری بودم😐.اصلا نمیدونستم چیزی بهم وصل هستش.

واااای بخیه کشیدن😓😭😭

فک کردی بخیه گشیدن در داره؟؟؟

من نتونستم برم مطب و خودم توی خونه بخیه هام رو کشیدم😂😂😂😂😂

اینم تاپیکی که اون روز در موردش زدم😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1420413/

دوستام-بیاید-marzi-ام?page=1 

چقدر به خودتون سخت میگیرید؟؟؟؟؟چیزی نیست که

عوارض نداره بعدش ؟آخه میگن کمر درد سردرد میاره 

واااای اونایی که این حرفها رو میزنن حامیانِ پر و پا قرصِ زایمان طبیعی هستند

من خدا شاهده حتی یک بار کمر درد یا سر درد نداشتم😐این حرفها کدومه؟؟؟؟؟