2733
2734
عنوان

آتو دست خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته حالا که بحثش شد اینم بگم که اون خانومه شمال زندگی میکنه با بچه هاش از شوهرش جدا شده ، شوهرم هم ...

برو دیگه برو همونجا با ابجی شوهرت زندگب کن تو که تااینجاش اومدی بقیشم برو ولی هووی تو میشه ابجی اون واقعا برات متاسفم

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2731
برو دیگه برو همونجا با ابجی شوهرت زندگب کن تو که تااینجاش اومدی بقیشم برو ولی هووی تو میشه ابجی اون ...

نه بابا اونکه در حد حرف بود فقط ، من کجا اونجا کجا ، قرار نیست که زورکی ببره منو 

میخوام ببینم بچه ای که این مدلی داری زندگی میکنی میخوام یه دلیلی پیدا کنک قانع شم دارمحرص میخورم

ببخش عزیزم ، باور کن یه چیزایی هست که روم نمیشه به خانوادم یا دوستام بگم بدبین میشن و خلاصه زشت میشه ، اینجا خوبه که حداقل کسی منو نمیشناسه 

ببین خیلی اشتباه کردی تو زندگیت من22سالمه 13سال تفاوت سنی داریم ولی واقعا متاسفم نمیدونم چی بگم

اگه یه وقت خواهرش چیزی گفت مثلا یهو گفت خبر دارم چیکارا کردی من باید چیکار کنم ؟ عصبانی بشم؟اگه گفت مدرک دارم یا مثلا فلانی گفته 

اگه یه وقت خواهرش چیزی گفت مثلا یهو گفت خبر دارم چیکارا کردی من باید چیکار کنم ؟ عصبانی بشم؟اگه گفت ...

بزن زیرش بگو انگار خیلی دوستداری زندگی دادشتو بهم بریزی بگو توهم زدی حاشا کن بگو اشتباه میکنی

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2706