2703
2553
عنوان

آتو دست خانواده شوهر

2549 بازدید | 188 پست

اگه آتو دست خانواده شوهر داشته باشین چیکار میکنین ؟ نمیترسین؟ مثلا راجع به گذشته تون .

من دارم البته هنوز خیلی مطمئن نیستم ، ولی احتمالا همینطوره ، نمیدونم قراره چی بشه ، همه چیزو سپردم دست خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بهشون گفتی 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2720

هیچی دیگه باید بشی خدمتکار همش چشم چشم بگی نکنه یهو ابروت ببرن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714

من انقدراحمق بودم خواهرشوهرم باهام ازقصدصمیمی میشد حرف میکشیدمنم کم سن همه چیرو لومیدادم الان میزنه سرم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

والا من از خواهرشوهرم یه آتوی خیلی بزرگ دارم. عوض اینکه منو می بینه از خجالت آب بشه. هر روز واسه من جسورتر می شه

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

من یکی از جاری هام قبلن گفته یه خاستگار چوپان داشته حالا هی میکوبن توسرش تا حرفی میزنه یا دلخور میشه میگن هار شده زندگی به این خوبی داره لیاقتش همون چوپانه نه داداش کارمندما

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706