2733
2739
عنوان

آتو دست خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 188 پست
عزیزم ببخش که دوباره مزاحمت میشم یه سؤال دارم ، بنظرتون اگه خودم همه چیزو به شوهرم بگم چی میشه ؟ راس ...

نه واسه چی بری به شوهرت بگی توکه خودت میدونی چیزی نیست ول کن تروخدا  به دوست هم اصلاااااادرمورداین موضوع چیزی نگو

به نظرم به جای اینکه بری به شوهرت چیزی بگی برو وبه یه مشاورهمه چیوبگو بعدشم اونا چه مدرکی دارن؟ دخترخوب این قضیه مال چندسال پیشه ولش کن

بعدشم من فکرمیکنم شما یه خورده تنهاهستی وازتنهایی زیادوتوخونه موندن  همش به این مسئله فکرمیکنی برو پیش مشاور وازش کمک بخواه بخداااااااااا شوهرت هیچ وقت نمیفهمه این موضوع روشماکمی دچاروسواس فکری شدین ولش کن

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
اگه یه وقت خواهرش چیزی گفت مثلا یهو گفت خبر دارم چیکارا کردی من باید چیکار کنم ؟ عصبانی بشم؟اگه گفت ...

توفقط میگی چیکار کردم باپررویی وجدیت تمام....

اخه من نمیفهمم چه مدرکی میتونه داشته باشه!😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توفقط میگی چیکار کردم باپررویی وجدیت تمام....  اخه من نمیفهمم چه مدرکی میتونه داشته باشه!😕😕

یعنی اگه واقعا مطمئن مطمئن هم شده باشه ، تا مدرک نداشته باشه نمیتونه کاری کنه یا چیزی رو ثابت کنه؟

2728
نه من آتو ندادم دست کسی😁😆 اما اگر آتو عروسمونو میگی فهمیدیم با دوسپر سابقش تلفنی حزف میزده اخر سرم ...

منو چی میگی.‌زندداداش سابقم همکلاسم بود هردم توکافه درحال لاو بازی ووصیغه و...با پسرخالش. اخرم بخاطره پسرخالش جدا شد از داداشم.

من اصلا به روش نیوردم و به کسی نگفتم صیغشم شده. فقط به پدرم گفتم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
یعنی اگه واقعا مطمئن مطمئن هم شده باشه ، تا مدرک نداشته باشه نمیتونه کاری کنه یا چیزی رو ثابت کنه؟

نه نمیتونه ...!!!بعدشم شمامگه نمیگی تلفنی بااون اقاحرف زدی چه پیامی  داری پس؟؟؟ بعدشم گرفتن پرینت تماسهای شماهم کلییییی دوندگی داره به این سادگی ها نیست! تازه اینکه میگی مال چندسال پیشه ....

حالا این موضوع به کناراما تروخدااااا رابطه شوهرتوبااون خانوم قطع کن یعنی چی مریضه ودلداری میخواد اخه این چه کار یه!! بخدا مردها اصلااااامظلوم نیستن

عزیزم ببخش که دوباره مزاحمت میشم من از بس دارم خودخوری میکنم و فکرم مشغول اون موضوعه و راستش به دوست ...

عزيزم خوشحال ميشم بتونم كمكي كنم

نه گلم هيچ لزومي نداره به شوهرت بگي به فرض هم دور از جون دور از جون خيانت كردي حتي كاري كه نبايد ميشده اتفاق افتاده ، ديگه شخم زدن خاطرات گذشته چه فايده اَي داره ؟

فكر ميكني به همسرت بگي چي ميشه؟ زندگيت و خودت داغون ميشيد 

هر چي بوده گذشته همه چي رو فراموش كن و به جاي خودخوري سعي كن حقي كه بواسطه اون  كار از همسرت ضايع شده رو جبران كني

خودت رو ببخش همه ما جايزالخطا هستيم و به خودت قول بده ديگه به اين موضوع فكر نكني

اگه خاهرشوهرت  واقعا اعصابت رو به هم ميريزه به بهونه اَي براي مدتي باهاش در ارتباط نباش كه به خودت مسلط بشي

سعي كن خودت رو يه جوري مشغول كني تا فكر و خيال به سرت نياد

مراقب خودت باش و با خودت مهربون باش 

موفق باشي عزيز

2740
بنظر شما خودم به شوهرم همه چیزو بگم چیکار میکنه ؟ ممکنه دیگه منو نخواد؟توروخدا جوابمو بدید

لطفا فراموش كن اين قضيه رو

اخه براساس حرفاي خودت چيزخاصي نبوده بيشتر احوالپرسي دوستانه بوده

به هيچ وجه به همسرت چيزي نگو ، من نميدونم روحيات همسرت رو ولي حتي به زندگي با شما هم ادامه بده هميشه اين قضيه رو به عنوان پتك ميزنه تو سرت 

تمركزت رو از اين قضيه بردار لطفا وگرنه خودت و زندگيت رو تباه ميكني