2733
2734
عنوان

بچه ها چند وقت بعد عروسی حاملگی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم برین چکاب کامل بدین ..بدونین مانعی ندارین ک مثلا ۴ ۵ سال درمان طول بکشه خدایی نکرده ... بعد دیدی مشکل نداری  جلوگیری کن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

اگه وضع مالیتون خوبه الحمدلله.بیارین چون این مشکل بزرگیه خودش

ولی خب ببین اگه حاضری تا اخر عمرت با این مرد بمونی بچه دارشو چون بچه ها گناه دارن با دعواهای مامان بابا و جداییشون.با همسرت درین مورد کامل و جدی حرف بزنین

آخ ازِتا....😒
2728
منم ۱۹سالمه پنج ماهه عروسی کردیم خیلی بچه دوس دارم ولی قرض داریم یه عالمه دوسال باید قرضامون بدیم 😣 ...

الهي عزيزم

تا چشم رو هم بزاري دو سال هم تموم ميشه مي توني مامان شي

ب نظرم برین چکاب کامل بدین ..بدونین مانعی ندارین ک مثلا ۴ ۵ سال درمان طول بکشه خدایی نکرده ... بعد د ...

چکاب شدم دوماه پیش نه همه چی نرمال

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

بچه دار شدن یه کار تمام وقته 

اینطور نیست که بچه بیاری و راحت کاهای دیگرت رو هم ادامه بدی 

واقعا انرژی بره  و باعث می شه استرست هم بیشتر بشه چون توقع اطرافیانت هم بالاتر می ره 

انتظار دارن با همه کار و خستگی هات هر چند روز نوه را ترگل و ورگل کنی ببری تا یه دل سیر ببیننش و از همه کارهای مادری کردنت هم ایراد بگیرن و آخر دست با این حس برمی گردی خونه که مادر افتضاحی هستی!!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
2740
خب تا دوسال اسون تر حامله میشه بعداز دوسال سخت حامله میشه 

اینو کی تجویز کرده؟؟؟؟

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
من اولین سالگزدازدواجم  پسرم یک ماهه بود الان پسرم چهارساله شه دومی تو راهه الان راضی ام هرد ...

باريكلا

من اعتقادم اين بود كه يه سال بعد ازدواج اقدام كنم ولي چون بچه ام ميشد نيمه دوم و من نيمه اول دوست داشتم ده ماه بعد عروسيمون اقدام كرديم

خب تا دوسال اسون تر حامله میشه بعداز دوسال سخت حامله میشه 

چه حرفیه من ۶ سال بعد عروسی تصمیم گرفتیم بچه بیاریم بعد دو ماه حامله شدم

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

نه اصلاالان نه..بذاردرست تموم بشه ...من زمانی که دانشجوبودم بچه هم داشتم...بمیرم الهی بچم خیلی اذیت شد..خودمم چیزی ازدانشگاه رفتن نفهمیدم همش نگران بچم بودم...بعدم ازکجامیدونی بچت اونقداروم میشه کع شمابتونی درساتوبخونی...بنظرم فاصله سنی بیشتربشه وتحت نظرخودتون بچه بزرگ بشه خیلی بهتره

چون فامیل بودیم از بچگی باهم بودیم کامل شناخت داریم خودمم فک میکنم زوده ولی اون خیلی میخواد کلی بیبی ...

اون شناختی که شما دارین با شناختی که تو زندگی متاهلی و مشترک بدست میاد فرق میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706