2733
2739
عنوان

بچه ها چند وقت بعد عروسی حاملگی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 44 پست
اون شناختی که شما دارین با شناختی که تو زندگی متاهلی و مشترک بدست میاد فرق میکنه

یکسالی هم ک بحساب عقد بودیم تو ی طبقه جدا باهم زندگی میکردم تقریبا الان دوساله 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من باید از یکسال بعد از عروسی شروع کرد 

چون ی وقت با بار اول نشد و طول کشید 

ما با خیال اینکه گفتم همون بار اول میشه یکسال طول کشید یعنی دوسال بعد از عروسی شروع کردیم 

خدا جونم مرسی 

بعدش هم یه تکه کلام میاد پشت حرفهاشون که خجالت نمی کشی با یه بچه فلان حرف می زنی. یا فلان کار می کنی!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
2728
بعدش هم یه تکه کلام میاد پشت حرفهاشون که خجالت نمی کشی با یه بچه فلان حرف می زنی. یا فلان کار می کنی ...

درسته راست میگی

یکسالی هم ک بحساب عقد بودیم تو ی طبقه جدا باهم زندگی میکردم تقریبا الان دوساله 

باشه خب باردار شو😅 ولی خیلی زوده از ما گفتن بود

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
درسته راست میگی

حداقل صبر کن درست تموم شه تا اگه بچه امد استرس درس نداشته باشی و کامل بتونی وقتت به بچه اختصاص بدی 

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
2738

من ۹۱ عقد شدم ۸ماه بعدش ۹۲ عروسی 

ازاول باهمسرم قرار گذاشتیم بعد۵ سال بچه دار شیم

که به قولمونم عمل کردیم که امسال تصمیم گرفتیم نی نی بیاریم که متاسفانه سقط شد ولی همون اقدام اول باردار شدم 

الانم دوباره دراقدام ۲۳ سالمه الان، ۱۷سالگی ازدواج کردم 

به نظرم ازلحظات ۲نفری زندگیتون لذت ببرید درستو تموم کن بعد حالا خیلی زوده برا نی نی آوردن 

چکاب شدم دوماه پیش نه همه چی نرمال

عزیزم هزبنه اش چقد شده و چیا رو تشون دادن منم میخوام چکاپ کنم تاحالانکردم یکم توصیح میدی

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

كلا اينكه كي بچه دار بايد شد نميشه يه نسخه رو براي همه پيچيد

بستگي به سني كه دوطرف دارن موقع ازدواج

بستگي به شرايط مالي و اجتماعي. و اهداف دو طرف داره

بستگي به تاريخچه بارداري خانواده دو طرف داره 

بستگي به مقدار شناخت دو طرف از هم داره

همه اينا هست

و يه چيزي

هيچ وقت از كسي نپرسين كي بچه دار ميشين يا بزارين بچه دار شين. اين از نظر روانشناسي كاملا مسئله شخصي هستش و نبايد دخالت كرد،

عزیزم هزبنه اش چقد شده و چیا رو تشون دادن منم میخوام چکاپ کنم تاحالانکردم یکم توصیح میدی

من سونو ازمایش خون عکس رنگی و پاپ اسمیر رفتم شوهرم ازمایش اسپرم ازمایش خون رفت ما بیمه سپاه داریم مال من تقریبا شد ۱۰۰ تومن همه باهم شوهرمو نمدونم

2706