2726

من خودم بچه هارو دوست دارم ولی اذیت هاشونو نه شوهرمم مث خودم عاشق بچس ۵ ماهه عروسی کردیم دانشجو ام ترم ۴ دارم دوباره کنکور میدم ۱۹ سالمه شوهرمم ۲۵ سالشه دوست ندارم فاصله سنی اون با بچش زیاد باشه همینطور درنظر دارم دوتا بچه داشته باشم ادامه تحصیلم دوست دارم ادامه بدم ولی بسته به شرایط ممکنه عقب جلو بیفته وضعمونم خوبه خداروشکر بنظرتون چکارکنیم من الان نمیخوام ولی دلم میخواد امش میگم یکی الان بیارم یکی ۵یا ۶ سال دیگه نظرتون چیه چیکارکنم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان زوده بزار یکم زندگیتون از لحاظ مالی جون بگیره 

اخلاق هاتون بیاد دست هم 

درست تموم شه بعدش

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

بچه دار شدن به سن نیست ،بنظرم اول یکم کتاب بخون راجبش ،منم همینکارو میخوام انجام بدم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

با توجه به سنت بهتره بارداري بعد از بيست سالگي باشه

خب بچه محدودت ميكنه خوب بايد بيشيني همه چيزو بسنجي بعد

اهدافاتو مشخص كن بعد اولويت بندي كن

بچه هم خوبه اما براي تو بايد بزاري ٢٠سالت شه بعد اقدام كني به خاطر سلامتي بچه

تنها چيزي كه در نظر نگرفتي اين بود كه تو رابطه عاطفي با همسرت به ثبات و تعادل برسي كه دست كم ٤ تا ٥ سال زمان ميبره

عجله نكن دخترجان

عاقلانه فكر كن

الان از نظر من با اين چيزايي كه گفتي اصلا شرايطشو نداري

حداقل بذار درست تموم بشه اين كمترين امكانيه كه ميتوني واسه بچه دار شدن فراهم كني

وا حداقل ۲ ۳ سال صبر کنین اخلاقای هم کامل دستتون بیاد بعد بچه دار شین

چون فامیل بودیم از بچگی باهم بودیم کامل شناخت داریم خودمم فک میکنم زوده ولی اون خیلی میخواد کلی بیبی چک اینا گرفته بود دیشب😐

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

من یک سالو۸ ماه از عروسیم گذشتو حامله شدم الان. با شوهرم هم سن هستیمو ۲۵ سالمونه ! درسمم تموم کردمو کارشناسیمو گرفتم

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2706