2733
2739
عنوان

رفلاکس بچه یکسالم و غذا نخوردن

2608 بازدید | 24 پست

سلام دوستان 

من یه بچه یه ساله دارم که از سه ماهگی تو خواب شیر میخورد و بیداری اصلا لب به شیر نمیزد هرچی دکتر رفتم کسی نگفت این بچه رفلاکس پنهان داره تا شد ده ماهش و بلاخره داذو بهش دادن تو ماه هشت به بعد دیگه شیر اصلا نمیخورد با خوردن دارو یه ذره الان شیر میخوره 

اما غذا هم داستان دارم باهاش اون اوایل ذوق غذا و چشیدن طعم جدید داشت به خاطر رفلاکس برگشت شیر به ریه تو ماه شش پیدا کرد و عفونت ریه گرفت و یکم تو بیمارستان اذیتش کردن و از بعد از اون دیگه دهانشو با رغبت برای هیچ چیز باز نکرد 

الان من با بدبختی فقژ میتونم چند تا قاشق کوچیک سرلاک یا پوره بهش بدم لب به غذا غیر پوره نمیزنه 

نمیزاره چیزی سمت دهانش ببریم مثلا بستنی, انواع میوه ، اسنک .... هیچی هیچی

من کم اوردم نمیدونم باید چیکار کنم ایران نیستم و دستم به دکتر خوب نمیرسه توروخدا اگر راهی بلدین کمکم کنید 

با انگشت غذا نمیخوره؟شیشه سرلاک خوری یا پستونک تغذیه برا میوه عصاره گوشت؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
با انگشت غذا نمیخوره؟شیشه سرلاک خوری یا پستونک تغذیه برا میوه عصاره گوشت؟

همه اینارو امتحان کردن نه اجازه نمیده هیچی به لبش بخوره هل میده دستمو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانایی ک بچه رفلاکسی دارن همینجا تاپیک جامع دارن سرچ کن ببین پیداش میکنی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

عزیزم شیر نخوردن مگه بخاطر رفلاکسه؟؟؟ پسر منم رفلاکس داره دارو هم میخوره اما جدیدا فقط تو خاب شیر میخوره ممگنه برا رفلاکس باشه یعنی

خودم یکیشو دارم و فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه

گلم بذار گشنه ش بشه،میدونم طرف غذا نمیاد خودم همه راه هارو رفتم،اما میگم مث من هی زوری نریز دهنش،صبر کن گشنه ش بشه،مادری طاقت نمیاری ببینی بچت چند ساعته چیزی نخورده میفهمم،اما یکم دندون رو جگر بذار،چیزی زوری نده بهش،صبر کن گشنه ش بشه،بعد یکم غذا بیار براش،ببین خودش میخوره یا خودت بهش بده،هرچقد که تمایل داشت،یکی دوتا قاشق کوچولو خورد و دیگه نخورد اذیتش نکن صبر کن دوساعت بعد دوباره بیار براش

خیلی سخته میفهمم،قشنگ درکت میکنم😥منم پیر شدم سر غذا خوردن بچم،یکسالشه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

لنگه دختره منه ازدوماهگی توبیداری شیرنمیخوره غذاهم تف میده بیرون 😢بخوام به زوربدم گریه میکنه اصلاغذانمیخوره منم شیرم کم شده موندم چیکارکنم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
عزیزم شیر نخوردن مگه بخاطر رفلاکسه؟؟؟ پسر منم رفلاکس داره دارو هم میخوره اما جدیدا فقط تو خاب شیر می ...

اره مری بچه میسوزه تو حالت خواب میخوره و تو بیداری ممانعت از خوردن میکنه

2740

اره پسر منم همینطور بود،اصن حاضر نبود بچشه از غذا.وای خیلی اذیت کرد،الان یکم بهتر شده بازم مث بچه های دیگه قشنگ و با اشتها نمیخوره

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
خودم یکیشو دارم و فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه گلم بذار گشنه ش بشه،میدونم طرف غذا نمیاد خودم همه راه ...

😭😭😭بچم از روز اول نمیتونست سینه بگیره من یکساله دارم شیر میدوشم و با شیشه میدم بهش داغونم دلم براش میسوزه نمیدونم چیکار کنم خوب بشه

😭😭😭بچم از روز اول نمیتونست سینه بگیره من یکساله دارم شیر میدوشم و با شیشه میدم بهش داغونم دلم برا ...

پسر منم ۶ ماه خورد و یهو ول کرد،هرکاری کردم سینه نگرفت دیگه،یه مدت دوشیدم اما چون بچه نمیمکید کم شد شیرم و کم کم خشکید،منم شیر خشک بش میدم،خیلی زور میگه تو این وضع😭

الهی  😢 میسوزه بدجورم میسوزه سر معدشون مریشون ؛ خیلی دکترای خارج خرفن اگه دارو خورده بود حتما ...

خدا لعنت کنه هر چی دکتر اوسگوله که سلامتی بچم بازی کردن

2706