2733
2734
عنوان

دلم به حال شوهرم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 24680 بازدید | 278 پست

خدا رو خوش نمیاد این رفتارو با همسرت میکنی اگه واقعا نمیتونی باهاش زندگی کنی جدا شو ازش چرا تحقیرش میکنی

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه ی جمله تو ذهنم هست اونم اینکه

یا با کسی ک بدت میاد ازدواج نکن تحت هر شرایطی یا اگه ازدواج کردی اولویت زندگیت میشه زنت یا شوهرت

اون بنده خدا ک گناه نکرده.ک اینجوری دلش میشکنی.مرد غرور داره.نذار غرورش له بشه.لااقل تو جمع شوهرت بالا ببر 

2728
من دوست پسر داشتم  نشون بودیم داداشم با داداشش درگیر شده بود داداشش فوت کرد برا اینکه داداشمو ...

رمان تعریف میکنی؟ مسخرمون کردی، زدین پسرشونو کشتین طلبکارم هستین🤣 دیه پسرشونو بدین طلاق بگیر

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2740
من دوست پسر داشتم  نشون بودیم داداشم با داداشش درگیر شده بود داداشش فوت کرد برا اینکه داداشمو ...

اینجا باید از داداشت متفر باشی ن همسرت

کار اونا درست نبوده.میتونستی بگی نمیخوام.اجبار ک نبود.خودت خواستی

این جور مردا عین زنا مظلومن شما نخواستی ازدواج نمی کردی مگه قراره چون شما به قول خودتون سری مجوز داشته باشی واسه خود بزرگ بینی و ظلم واقعا واسه تمام اطرافیانتون متاسفم

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

برو دلشو بدست بیار

خدارو خوش نمیاد

من میرم حالم خیلی بد شد

بیچاره شوهرت

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
خدا رو خوش نمیاد این رفتارو با همسرت میکنی اگه واقعا نمیتونی باهاش زندگی کنی جدا شو ازش چرا تحقیرش م ...

من تو جمع خیلی خوبم باهاش

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

واقعاکه.اون بهت لطف کرده برادرتو بخشیده.هرخانوادهدای دیگه ای بود ازخون برادرت نمیگذشت اونوقت اینجوری میکنی باهاش.فک کردی بابعدی خوشبخت میشی.نه جانم بی دلیل دل شکستی خدادلتومیشکنه مطمئن باش

هیچی  
2706