2733
2734
عنوان

دلم به حال شوهرم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 24680 بازدید | 278 پست
من دوست پسر داشتم  نشون بودیم داداشم با داداشش درگیر شده بود داداشش فوت کرد برا اینکه داداشمو ...

عزیزم. درسته که به اجبار بوده ازدواجتون. اما میتونی درستش کنی. این طفلی که گناهی نداره یجورهایی هم جون برادرتو نجات داده. من بهت پیشنهاد میدم که حتما بری پیش یه مشاور ازدواج. پیتونی درستش کنی. شاید یه زمانی واقعا عاشقش بشی. از این اتفاقا بین عربها هم افتاده و بعدها خانمها عاشق شوهرهاسون شدن. بعضیها هم نتونستن. تو میتونی جزء اولیها باشی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بیامرزتش اون بنده خدا ک مرده دیگه چرا تاپیک و بروز میکنی اعصاب ما خورد بشه ک چرا اینجوری با شوهرت رفتار کردی

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2731
من دوست پسر داشتم  نشون بودیم داداشم با داداشش درگیر شده بود داداشش فوت کرد برا اینکه داداشمو ...

شما عروس خون بس بودی

شنیدم ب عروس خون بس سخت میگیرن

ولی انگار اون بیچاره عروس خون بسه

یا دلیل المتحیرین   

ای بابا حالم بد شد بخدا.   چرا ت

استارتر بروزش کرده که چی بشه خیلی بهم ریختم واقعا درسته الان پشت سر مرده حرف بزنن گناش گردن کیه 😐

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2738