2703
2553
عنوان

دلم به حال شوهرم سوخت

24673 بازدید | 278 پست

بچه ها من ناچار به ازدواج بودم

ناخواسته با مردی ازدواج کردم که همجوره ازش متنفرم

ولی تو جمع باهاش خوب رفتار میکنم

من از لحاظ قیافه و وضع مالی خیلی ازش سرترم

همین باعث شده همه بهش تیکه بندازم

خواهرم بچه اورده سه قلو من پیشش موندم دیشب شوهرم اومد خونه خواهرم دیدنم کسی بهش محل نزاشت دلیلش ازدواج اجباریمون بود که بعد اون همه ازش متنفر شدن 

امروز رفتم خونه چندتا لباس گرم وردارم خیلی عصبی بود گفت میدونی ک مشکل دارم چرا قرص میخوری ک بچه دار نشیم من شاید عمل کنم عقیم شم چرا باهام اینکارا رو میکنی

بهش گفتم نمی خوام از مردی ک ازش متنفرم بچه دار شم وقتی داشتم میرفتم دیدم داره گریه میکنه

بهش گفتم امشب بیا خونه خواهرم همه فامیل دعوتن تو رو هم دعوت کردن گفت بیام که ببینم با باجناقم بگو و بخند دارن ولی جواب سلام منو نمیدن

بچه ها شاید دیر جواب بدم اگه بخوام به همه جوابم خیلی طول میکشه

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

کی اجبارتون کرد؟ 

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چقدر بد

دلشو شکستی

چقدر ناراحت شدم حس خیلی بدی پیدا کردم

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

خب چی بگیم؟‌خودتم میدونی خیلی بدجنسی دیگه حرفی نمیمونه، ولی مطمئن باش خدا یه روزی جواب دل شکسته شوهرتو بهت میده

و اینکه میگی ازدواجم اجباری بود خیلی مسخرس هیچ اجباری وجود نداره

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2714

اخی طفلک

خب شجا ک مجبوری به هر دلیلی با این اقا زندگی کنی و تحملش کنی اگر قصد جدایی نداری پس سعی کن کدورت و نفرت و بزاری کنار. سعی کن با دید خوب نگاه کنی، زندوی خوبی و بسازی، ادم 1بار بیشتر زندگی نمیکنههههههه که بخاد کل عمرشم اینجوری بگذرونههه

⚡🦄🌈
مگه مشکلش چیه اذیتش میکنی

من دوست پسر داشتم  نشون بودیم

داداشم با داداشش درگیر شده بود داداشش فوت کرد

برا اینکه داداشمو ببخشن بهم گفتن باید عروسشون شم

شوهرم از قبل منو دوست داشت

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

طلاق بگیر لاقل اون بیچاره راحت بشه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2706