2733
2734

سلام من ۶ساله اقدام میکنم واسه بچه اینماه اوله رفتم دکتر بهم لتروزول داده از۳پریودی شبی ۲تا تا ۵شب و ۱۳،۱۴سیکلم امپول اچ سی جی زدم فولی ۱۴ ،۹،۷،داشتم ...ولی الان اصلا درد ندارم نمیدونم کی زمان تخمک گذاریه شنبه و یکشنبه امپولو زدم و اقدام کردم ...اگ کسی چیزی میدونه کمکم کنه ، ایا با امپول فولیم بزرگ میشه؟؟؟

هاش سی جی به رشد فولیکول هم کمک میکنه

شما 40 ساعت بعد زدن آمپول اقدام کن و یکشب درمیون ادامه بده ان شائ الله که باردار بشی

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۶ ساله اقدامی و دکتر نرفتی؟ سونو و آزمایش دادی؟همسرت آزمایش داده؟

اینماه اوله ک رفتم از همه چی ناامید شده بودم ...قراره اینماه اگه بااینا نشدم برم عکس رنگی و شوهرمم ازمایش بده 

2740
اره پودر اینوفولیک هم میگن خیلی خوبه از عکس رنگی میترسم برم 

عکس رنگی درد نداره

الکی گنده اش کردن

یک ثانیه درد در حد پریودی

پودر اینو فولیک و اینا خیلی فایده نداره عزیزم باید بری دکتر ناباروری آمپولهای هاش ام جی بگیری

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اینماه اوله ک رفتم از همه چی ناامید شده بودم ...قراره اینماه اگه بااینا نشدم برم عکس رنگی و شوهرمم ا ...

کارخوبی کردی دکتر رفتی

از عکس رنگی اصلا نترس من انجام دادم فقط یه درد کوچیک پریودی تو همین لحظه داشتم

شوهرت هم حتما آزمایش بده چون ممکنه شما مشکلی نداشته باشی و مشکل از همسرت باشه

شوهرت حتما حتما توی مراکز ناباروری آز اسپرم بده و 3 تا 5 ردز قبلش اقدام داشته باشین تکنیکشون متفاوته بقیه آزمایشگاهها برای این آز نامعتبرن 

عکس رنگی درد نداره الکی گنده اش کردن یک ثانیه درد در حد پریودی پودر اینو فولیک و اینا خیلی فایده ...

این دکتری که میرم متخصص زنان و نازایی هس خیییییییییییلی معروفه همه جواب گرفتن مشهدی هس ...دکترمهدی ترک زاده ....

این دکتری که میرم متخصص زنان و نازایی هس خیییییییییییلی معروفه همه جواب گرفتن مشهدی هس ...دکترمهدی ت ...

دکتر زنان و نازایی با تخصص ناباروری فرق داره

برو توی مراکز ناباروری لیست دکتراشون رو ببین پیش اونا برو

2706