2733
2734
عنوان

شما رو خدا راهنماییم کنین خواهش میکنم ۶ساله منتظرم

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 28 پست
کارخوبی کردی دکتر رفتی از عکس رنگی اصلا نترس من انجام دادم فقط یه درد کوچیک پریودی تو همین لحظه داش ...

میرم واسه عکس رنگی حتما چون شاید لوله هام بستس ...اخه ببخشید ماهروقت نزدیکی دارم اون موقعه که تاصب به پهلو میشم و بلند نمیشم ولی صبح که بلند میشم میریزه بیرون .......😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر زنان و نازایی با تخصص ناباروری فرق داره برو توی مراکز ناباروری لیست دکتراشون رو ببین پیش اونا ...

نمیدونم اصلا کجا برم ای خدااااااا چرا همخ راحت حامله میشن من اینجوری ....😔😔😔

2742
میرم واسه عکس رنگی حتما چون شاید لوله هام بستس ...اخه ببخشید ماهروقت نزدیکی دارم اون موقعه که تاصب ب ...

واه دختر خوب مگه قراره همش داخل بمونه خب میاد بیرون دیگه

اگه قراره همش داخل بمونه‌کپک میزنه و میگنده که

واه دختر خوب مگه قراره همش داخل بمونه خب میاد بیرون دیگه اگه قراره همش داخل بمونه‌کپک میزنه و میگند ...

نمیدونم دیگه کارم شده گریه و شب تا صبح صیح تا شب تو نی نی سایت میگردم دنبال اونایی ک امپول زدن و قرص خوردن ...در ارایشگامم بستس نمیرم 😔😔😔😔

2738
هیچکس از مشهد نیس اینجا ؟؟؟؟؟؟

عزیزم من مشهدم و دکترم خانوم خادم بود و خییلی راضی بودم و ی ماهه باردارشدم،دکتر موسوی فر هم خیلی تعریفشو شنیدم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
عزیزم من مشهدم و دکترم خانوم خادم بود و خییلی راضی بودم و ی ماهه باردارشدم،دکتر موسوی فر هم خیلی تعر ...

دکترمهدی ترک زاده چی نشنیدین ؟؟؟؟اره خانم نیره خادم هم تعریفشو شنیدم ...اینماه رفتم دکترترک زاده نمیدونم چی میشه 😔😔😔

دکترمهدی ترک زاده چی نشنیدین ؟؟؟؟اره خانم نیره خادم هم تعریفشو شنیدم ...اینماه رفتم دکترترک زاده نمی ...

آره میگن دکتر خوبیه ولی وقت دهیش سخته،انشالله زودی باردار بشی عزیزم نگران نباش

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
آره میگن دکتر خوبیه ولی وقت دهیش سخته،انشالله زودی باردار بشی عزیزم نگران نباش

اره میرم پیشش ....ب سختی نوبت میگیرم ولی همه جواب گرفتن ...انشالا با دعای شما خوبا و دل پاکا منم جواب بگیرم