2733
2734
عنوان

پسر خوبيه ولي... ☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من احتمال داره با یه نفر ازدواج که قبلا همهههه کار کرده با 100 نفر دوست بوده حتی رابطه هم داشته 

عاشق هم شده بهش نرسیده و بیخیالش شده 

ولی بازم برام مهم نیست

چون از وقتی قراره با من باشه مهمه نه قبلش

شما هم سخت نگیر ببین اگر ادمه خوبیه قبولش کن

گذشته اش مهم نيست اگه بهت متعهده و وفاداره خيلي خوبه 

من بعد از يكسال ارتباط ديروز ديدم با يه دختر حرف ميزنه داغون شدم نميدونم چيكار كنم 

مهم زمانيه كه تو باهاش حرف ميزني با كسي نباشه گذشته ماله گذشته اس الانشو مطمعن شو كه وفاداره بهت و با كسي نيست

2731
نمیدونم چرا من با بقیه فرق دارم.همیشه معتقدم وقتی منو انتخاب کرده پس قطعا بهترین انتخابشم .گذشت ...

خوشبحالت ک اینقد دیدت مثبت و وسیع هست شما آدم کاملا نرمال و خوشبختی هستی و ب خودت افتخار کن ک روحیه خوبی داری.اینقد دلم میخاست منم همچین شخصیتی داشتم

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...

طرف قبل شما داشته زندگی میکرده انسان سالم توزندگیش دنبال جفته خیلی طبیعیه با یکی اشنا شده باشه انتظار داری کنج عزلت نشسته باشه منتظر تو فقط

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
من اگه بفهمم طرفم تا حالا با کسی نبوده بهم میزنم باهاش اینقدر بدم میاد

باکسی بوده باشه مشکلی نیست اینکه عاشق بوده و من دومیم رو مخمه یخورده

با شمااااااام 😒

خوشم میاد خیلی از خانوما اینجا میگن حتی اگ رابطه ج ن سی هم داشته بوده برام مهم نیس مهم الانشه ولی ب نظرتون آقایونم همین نظرو دارن؟؟؟؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
رابطه با چارچوب مشخص هم میشه دوست پسر؟؟؟؟

ن گلم هر رابطه ک اسمش رابطهbf/gfنیست ک. اسمش آشنایی و شناخت بیشتر هست الان تمام روان شناس ها و مشاوره ها رابطه آشنایی قبل ازدواج رو پیشنهاد میدن

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...