2733
2739
عنوان

پسر خوبيه ولي... ☹️

1122 بازدید | 85 پست

سلام دوستاي عزيزم

خلاصه ميگم

تقريبا ١٠ ماهه با يك نفر در ارتباطم ( توي چارچوب مشخص) واينكه اولين بارم هست تجربه مي كنم اين نوع دوستي رو 

ديروز بهم گفت كه سه سال پيش به مدت ٨ماه با يك نفر در ارتباط بوده و عاشقش بوده طرف ميذاره ميره و باز يك ماه بعدش برميگرده وبه گفته ايشون پسش ميزنه و قبول نمي كنه ميگه ديگه حسي بهش ندارم و خيلي كمرنگ شده واسم و انتخاب اشتباهي بود و الان عاشق توام، قصدش جديه ولي من نمي خوام. 

هميشه دوست داشتم اگه با يك نفر چنين ارتباطيو شروع مي كنم اون هم مثل من تجربه اولش باشه 

الان رابطمونو نذاشتم زياد پيش بره تو اين مدت، 

حس خوبي ديگه بهش ندارم ، از همه نظر پسر خوبيه اخلاق و تعهد و همه چيزو به بهترين شكل مي دونه، ولي من مي خوام تركش كنم 

نمي دونم كار درستي مي كنم يا نه

دوستان ميشه راهنماييم كنين

☹️

با شمااااااام 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلیلت همون ارتباط قبلیشه فقط؟

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
مهم اينه ك بعدا با كسي نباشه الان ديگه اكثرا قبل ازدواج دوس دختر داشتن

رابطه با چارچوب مشخص هم میشه دوست پسر؟؟؟؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2740
یعنی کسی هست که با هیچ خانمی دوس نبوده

عمرا نیس فقط خوشونو لو نمیدن 😂

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

خب الان شما با ایشون بودی وقتی قطع ارتباط کنی و ب فرض با پسری باشه که اولین دختر زندگیش شمایید 

و ایشون بفهمه نفر اول زندگی شما نیست و بره .

حس شما چیه 

خودتون جا بقیه بذارین با همه جوانب بعد قضاوت کنید

یعنی کسی هست که با هیچ خانمی دوس نبوده

واقعن...مگ هست؟مگ داریم؟زیادی خوش بینی استارتر تو این مملکت پر از کثافت...پس منتظر همچین پسری نباش ک نیس و ایشون هم پس نزن

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...
2706